Kaş Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kaş Görmek

Rüyamızda kaş görmek değerli eşyalara, parlak ve pahalı takılara, kısmete, lüks içinde yaşamaya, yumuşak ve iyi mizaca delalet eder. Rüyamızda kaş görmek uzun, sağlıklı ve rızık içinde geçen güzel bir hayat ile diye yorumlanabilir. Bir kadın rüyasında kaş görürse, evleneceği kişinin mülayim, anlayışlı, sevecen ve temiz kalpli biri olacağı ve bu sayede çok mutlu bir evlilik geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyamızda bir erkeğin kaş görmesi ise evleneceği kadının görünüşüne dikkat eden, temiz, alımlı, çekici, güzel ve bir miktarda maddiyata değer veren biri olacağı yönünde yorumlanır. Rüyamızda kaşlarının sık olduğunu ve yüzünde ilk olarak fark edilecek şekilde bir görünüşe ulaştığını gören kişinin, kimsenin işine karışmadığı ve kimsenin tavuğuna kışt demediği için başı derde girmez. Sık kaş aynı zamanda bolluk ve zenginlik olarak diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kaş Dökülmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaşlarının döküldüğünü gören kişinin iftiraya uğrayacağı, bu durumu kafaya takacağı ve sırf bu nedenden dolayı üzüleceği ve içine kapanacağı günler yaşayacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Kaş Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaş almak kişinin kısmetlerini tepmesine ya da sahip olduğu malını tek tek kaybetmesine işaret eder. Rüyamızda kaş aldırmak da aynı anlama geldiği için aynı şekilde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kaş Çatmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda çatık kaş görmek kişinin barışçıl ve sevgiden yana olan bir tavır takınarak, aralarında tatsızlık yaşadığı kişilerle de bir araya gelip keyifli saatler geçireceğine delalet eder.

Rüyamızda Kirpik Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kirpik görmek Allah yolunda yapılan hayırlar ve kişinin dini vecibelerine olan bağlılığı olarak yorumlanır. Rüyamızda kirpiklerinin tamamen döküldüğünü gören kişi için sadece bu dünyayı düşünerek yaşadığı, ahiret hayatını ve Allah’ı unuttuğunu bu nedenle de dinden uzaklaştığı yorumu yapılır.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: