Kaşar Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kaşar Görmek

Rüyamızda kaşar görmek, hayra ve iyiliğe alamet eder. Kişinin hayatının gittikçe güzelleşeceğine, güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine işaret eder. Sıkıntıların biteceğine, gözyaşının kuruyacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine alamet eder. Esir bir kişinin rüyada kaşar görmesi onun özgür kalacağına, evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine işaret eder.

Rüyamızda Peynir Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda peynir görmek, rüya sahibinin güzel bir hayata kavuşacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine, bu sayede gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Yoğurt Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yoğurt görmek, yoğurdun tadına ve güzelliğine bağlı olarak yorum da değişir. Kişinin rüyasında ekşimiş ve üzerinde kabarcıklar çıkmış yoğurt görmesi iyi değildir. Kusurlu ve kötü işlerden gelir elde edeceğine, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına ve kolay şekilde geçinmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyamızda Yumurta Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yumurta görmek, doğurgan bir eşe, soyun devamına, ekmek sahibi olmak ve evlatlarını aç bırakmamak için verilecek çabaya, gösterilecek fedakârlığa ve de özveriye işaret eder. Hem çocuk hem de mal sahibi olmak şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Salam Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda salam görmek, kişinin düşüncesizce harcama yapacağına, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına delalet eder. Cebinde parası olmadığı halde lüksünden vazgeçmeyecek ve deyim yerindeyse içmeye ayranı olmadığı halde atla çeşmeye giden birinin varlığına işaret eder.

Rüyamızda Sucuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sucuk görmek, kişinin meşakkat ve çile çekerek ekmeğini kazandığına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: