Kaya Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kaya Görmek

Rüyamızda kaya görmek, zor, sert ve kesin kararlı bir kimse ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibi Nuh deyip, Peygamber demeyen kişi olarak tasvir edilir. Bir kere hayır dediği bir iş için, bütün dünya bir araya gelse onu caydıramaz ve kararından döndüremez, evet dediği işler için de aynı şey geçerlidir elbette. Rüya sahibi, sabit fikirlidir ve kendisine faydası olması konusunda azıcık şüphe duyduğu işe yanaşması mümkün değildir. Rüyamızda kaya görmek, aynı zamanda güç ve sağlamlık manalarına gelir. Rüya sahibinin rüyası, çelik gibi sağlam sinirleri olduğu ve kolay kolay manevi çöküntü yaşamayacağına işaret eder. Bu rüya, bir kaya kadar büyük ve sağlam mal varlığı edinmek şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyamızda Kayaya Tırmanmak Ne Anlama Gelir?

Güç bir işle uğraşmaya ya da imkânsız gibi görünen hayaller kurmaya işaret eder. Rüya sahibi eğer, rüyasında kayaya tırmanmayı başardığını görürse o halde ne kadar zor olsa da başarılı olur ve hiç gerçekleşmeyecek gibi duran hayali de gerçek olur.

Rüyamızda Kaya Kırmak Ne Anlama Gelir?

Bildiğini okuyan ve inadından vazgeçmeyen kişinin inadını kırmaya işaret eder. Rüya sahibi, iddiacı bir kişinin iddiasını çürütecek ve o kişiye geri adım attıracak demektir.

Rüyamızda Kayanın Düştüğünü Görmek Ne Anlama Gelir?

Başarıları ve iyi kalpliliği bilinen, şanlı ve şöhretli bir kişinin kaybına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde böyle bir kişinin kurtulamayacağı bir hastalığa yakalanmasına ve herkesi derin üzüntüye boğmasına işaret eder.

Rüyamızda Kaya Üzerinde Oturmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin geçimini, zengin bir kimse üzerinden sağlayacağına yani sırtını, varlıklı bir kimseye dayayacağına ve bu sayede hayatını idama ettireceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu kişi sayesinde ileride mal varlığı edineceği de rüya tabirleri arasında yer alır.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: