Kedi Pisliği Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kedi Pisliği Görmek

Rüyamızda kedi pisliği görmek, parasal anlamda iyi gelişmeler yaşanacağına ve doğru yatırımlar sayesinde zengin bir hayat sürüleceğine işaret eder. Rüyamızda kedi pisliği gören kişi, başka kişilerle yaptığı ortaklıklar neticesinde işlerini büyütür. Devlet dairesinde çalışanlar için ise terfi manalarına gelir ve maaşına zam alır. Kedi pisliği görenin çevresi de zengin ve cömert kişilerden oluşur.

Rüyamızda Kedi Pisliğine Basmak

Rüya sahibinin başka biri vasıtası ile hayallerine kavuşacağı ve büyük sevinç yaşayacağı anlamlarına gelir. Kedi pisliğine basmamak için üzerinden atlayan kişi ise çok büyük bir fırsatı kaçırır ve pişmanlık duyar. Bu rüya maddi açıdan büyük paralara sahip olmak demek olduğu gibi, yalnız kişiler için de zengin bir eşe delalet eder.

Rüyamızda Kedi Görmek

Uyumlu bir eşe, maceralarla dolu bir hayata ve geliri yüksek bir ticaret hayata işaret eder. Rüyamızda kedi gören kişi, İslami açıdan şirret ve ahlakı bozuk bir kadınla hayatını birleştirir ve acı dolu bir hayat sürer. Günahlara da işaret eden rüya tövbe edilmesi gerektiğini ve İslami kurallara uygun bir hayat yaşanması gerektiğinin de altını çizer.

Rüyamızda Kedi Pisliği Yemek

Kedi pisliği görmek zenginliğe ve maddi refaha işaret etse de, kedi pisliği yemek kişinin beklenmedik bir iftiraya kurban gideceğine ve hayallerinin yıkılacağına işarettir. Bazı yorumlara göre ise, kişinin söylediği sözler nedeni ile kötü bir duruma düşeceğine, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına ve pişmanlık dolu günlere tabir olur.

Rüyamızda Kedi Pisliği Görmek Psikolojik Yorumu

Rüya sahibinin gerçek yaşamında endişeli bir bekleyiş içinde olduğuna, bazı olumsuz davranışları veya hatalı davranışları nedeni ile sıkıntılar yaşadığına ve stres içinde olduğuna işaret eder. Kedi pisliği görmek, kişinin yakın arkadaş çevresine karşı güvensizlik içinde olduğuna ve sırlar sakladığına da işarettir. Bilinçaltında sürekli olarak yapılan hataları düşünen kişi, bu durumdan kurtulmak için çareler aramakta ve kendisini sıkışmış hissettiğinden bu tip rüyalar görür.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: