Kestane Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kestane Görmek

Rüyamızda kestane görmek pek çok şekilde yorumlanır. Helal mala mülke ve aynı zamanda sağlıklı olmaya, çok müsrif ve tembel kişiye, sabra ve meşakkate, ihtiyar kimselere ama özelliklede kocamış erkeklere ve yola gitmeye delalet eder. Rüyamızda kestane görmek genelde çok da iyi sayılmaz. Çünkü rüyasında kestane gören kişilerin büyük ve önemli hastalıklara yakalanacağı tabiri yapılır.

Rüya sahibinin kendisi olmasa bile ailesinden ya da yakınlarından biri kötü bazen de ölümcül olan bir hastalığa yakalanır. Rüyamızda kestane görmek bazen babadan kalacak olan ortak mala ve bazen de kişinin zahmet ve zorluk çekerek geçireceğe ömrüne delalet eder. Kimi rüya tabirlerinde kestane görmenin zorluklarla ve büyük sıkıntılarla kazanılacak olan mal ya da paraya delalet ettiği söylenir.

Rüyamızda Kestane Yediğini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kestane yediğini görmekle, rüyada kestane görmek birbiriyle yakından alakalıdır ve tabiri de genel olarak benzer şekilde yapılır. Rüyasında kestane yediğini gören kişi çektiği zahmetten, darlıktan ve zorluktan kurtulur, rahata kavuşacağı kadar mala ve paraya kavuşur.

Rüyamızda Kestane Satın Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kestane satın aldığını gören kişi, yatırım amaçlı olarak bir yerden bir bağ bahçe ya da yeşil alan satın alır.

Rüyamızda Kestane Toplamak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında kestane ağacından kestane topladığını görürse çok zengin olacak demektir. Kestane toplamak büyük bir kısmettir ve kişinin rızkının bir anda bollaşacağına ve hem toprak hem de para sahibi olacağına işaret eder.

Rüyamızda Kestane Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda görülen kestane ağacı hane içiyle diye yorumlanabilir. Kestane ağacı aile hayatı için çok güzel ve önemlidir, rüyasında kestane ağacı gören kişinin evinde hem geçim hem de huzur vardır. Rüyamızda görülen kestane ağacı kişinin aile içinde her zaman afiyette olacağına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: