Kıllı Bacak Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kıllı Bacak Görmek

Rüyamızda kıllı bacak görmek, birkaç şekilde yorumlanır. İlk olarak bacakta görülen kıl ne kadar çoksa, kişinin o denli fazla paraya, mala ve mülke sahip olacağına işaret eder. Bacakta kıl görmek zenginliğe ve paraya işaret eder. Diğer bir yoruma göre ise, kişinin hileli işlere bulaşacağını, dünya işleri nedeni ile ahiret hayatını zarara uğratacak davranışlarda bulunduğunu, uygun olmayan, ahlaken çok zayıf bir hayata sahip olduğunu gösterir. Rüyamızda kıllı bacak görmek kişinin çok borcu olacağına, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına delalet eder Rüyasında bacağında çok kılı olduğunu gören kişi altından kalkamayacağı kadar çok borca girer ve illegal işlere karışır. Bazen de hapse girmeye veya mahkemeye çıkmaya da işaret eder.

Rüyamızda Kalın Kıllı Bacak Görmek

Rüyasında bacağında çok kalın kullar olduğunu gören kişinin yuvası dağılır ve başı büyük derde girer. İçinden çıkılamayacak kadar çok sorunla karşı karşıya kalınacağına işaret eden rüya, çok sık ve kalın kılları olduğunu gören kişi bir bayansa eşi onu aldatır, zengin bir ise eşi ve akrabaları onu dolandırmaya çalışır ve mallarını üzerlerine geçirmek için hileye başvururlar. Parasal konularda yakın çevrede dolaplar döneceğini ve kişinin zarara uğrayacağını da bildiren uyarıcı bir rüyadır. Rüyamızda çok kalın kılları olduğunu gören kişi kötü düşünceler içine girer.

Rüyamızda Kıl Aldığını Görmek

Rüyamızda kıl aldığını gören kişi hayatındaki sorunları sona erdirmek için çabalar ve sabır gösterir. Kişinin hedefine varmak için sabretmesi gerektiğine ve işlerinin zaman alacağına dair uyarıcı bir rüyadır. Sabır ve emekle arzuların yerine geleceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına işarettir. Rüyamızda bacak kıllarını alan parasal konularda rahatlar, koltuk altındaki kılları alan kişi uğradığı haksızlığı düzeltir ve hakkındaki kötü düşünceleri yok eder, itibarını yeniden kazanır.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: