Kilo Aldığını Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kilo Aldığını Görmek

Rüyamızda kilo aldığını görmek, genellikle zenginliğe ve ferahlığa işarettir. Aldığınız kilo ne kadar fazla ise elinize o kadar çok mal geçer. Rüyasında aldığı kilolar yüzünden yürüyemediğini gören kişi, günah işler veya bu rüya çekeceğiniz bir sıkıntının işaretidir. Kilo aldığınızı ama bu durumun sizin yaşamınızı etkilemediğini görmeniz ise menfaat elde etmeye, kişinin durumunun düzelmesine, beklentilerine kavuşmasına yorumlanır. Rüyamızda kilo veremediğini görmek, bazı zorluklarla karşılaşacağınıza, başınıza gelecek bir belaya ve musibete işarettir. Rüyamızda az kilo almak az mala, çok kilo almak ise çok paraya ve mülke delalet eder. Rüyasında hiç olmadığı kadar kendisini şişman gören kimse, çevresinin takdirini ve saygısını kazanır. Böyle bir rüya aynı zamanda kişisel başarılara da işaret etmektedir.

Rüyamızda Şişmanlamak

Rüyamızda şişmanlamak, din ve manevi anlamda yüceliğe, izzet ve şerefe ve kişinin dünya nimetlerini tatmasına işarettir. Rüyasında kendisinin şişmanladığını gören bahsi geçen özelliklere sahip olur. Tanıdığı birisinin şişmanladığını görmek ise bu özelliklerin o kimseye ait olması anlamına gelmektedir. Rüyamızda kendisini olduğundan daha şişman gören kişi, hastalıktan sonra sağlığa kavuşur. Bu rüya aynı zamanda kendinizi fazla yorduğunuzun ve bu nedenle sağlık problemleri yaşayabileceğinizin habercisidir.

Rüyamızda Şişmanlık Görmek

Rüyamızda görülen şişmanlık, zenginlik, servet, şan ve şöhret, mirasa konma ve maddi açıdan ferahlama anlamlarına gelebildiği gibi; üzerinize yüklenecek ağır bir yüke ve zahmete de işaret edebilmektedir. Rüyamızda kilo alımı ve buna bağlı olarak ortaya çıkan şişmanlık dünyevi zevklerine, dünya ile ilgili hadiselere, mal ve mülkte artışa da yorumlanabilmektedir.

Rüyamızda Kilo Aldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda kilo alımı, kişinin kendisini algılama şeklini ortaya koyar. Böyle bir rüyayı genellikle kilo takıntısı olan veya daima güzel ve bakımlı görünmeyi amaçlayan kişiler görmektedir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: