Kırmızı Balık Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kırmızı Balık Görmek

Rüyamızda kırmızı balık görmek, zengin ve iyi bir kısmete işarettir. Bu rüyayı gören kişi eğer bekarsa yakında hiç beklemediği bir anda bahsi geçen özelliklere sahip birisi ile tanışır ve evlenir. Kırmızı balık bazen de talihtir, tutkulu bir aşk ilişkisidir. Maddi ve manevi kolaylıktır. Kırmızı balık yakalayan kişi hayatının en büyük fırsatı ile karşılaşır. Kırmızı balık yemek, maddi konularda ferahlamaya, sıkıntıdan kurtulmaya ve kişinin başına gelecek sevindirici havadislere yorumlanır. Rüyamızda kırmızı balık beslemek, iyi ve güzel geçimli dostlara ve onlarla birlikte olmaya, bazen de temiz kalpli ve namuslu bir hanıma işaret eder.

Rüyamızda Kırmızı Balık Yakalamak

Rüyasında bir denizden veya su birikintisinden kırmızı balık yakalayan kimse, uzun süredir beklediği hayırlı haberi alır veya bu rüya yalnızlar için güzel bir gönül ilişkisinin başlamasına, sevgilisi olanlar içinse bu ilişkilerinin evlilikle sonuçlanmasına delalet eder. Rüyamızda kırmızı balık yakalayıp yiyen kişi eline geçen fırsatları değerlendiremez ve bu fırsatların kaçmasına sebep olur. Rüyasında kırmızı balığı büyük bir denizde yakalamak büyük bir kısmete, küçük bir suda yakalamak ise önemli bir kazanca işarettir.

Rüyamızda Kırmızı Balık Pişirmek

Rüyasında eline geçen bir kırmızı balığı pişirmek, kişinin önemli yatırımlarda bulunmasına ve eline geçecek parayı güzel işlerde değerlendirmesine işarettir. Rüyasında pişmiş balık yemek çiğ yemekten daha hayırlıdır. Pişmiş kırmızı balık bazen de olgun ve karakterli bir adama delalet eder. Bu rüyayı gören kişi bahsi geçen özelliklere sahip bir erkekle evlenir.

Rüyamızda Kırmızı Balık Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında kırmızı balık gören kimse, özellikle iş hayatında birtakım başarılar kazanmış ve bundan sonra nasıl çalışmalar yapması gerektiği konusunda kafa yoran ve maddi konular üzerinde çok düşünen çalışkan ve yetenekli bir kişidir.

Bir önceki yazımız olan Eflatun Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: