Kıyamet Kopmasını Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kıyamet Kopmasını Görmek

Rüyamızda kıyamet kopması, rüya sahibinin bazı şeylerin farkına varması için bir uyarı niteliği taşır. Rüya sahibinin gerçek hayatta korkması gereken şeyler vardır. Dini inançlarını gözden geçirmeli ve daha dikkatli olmalıdır. Her zaman adaletin olduğunu ve bir gün hesapların kapanacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi bir haksızlığa uğramış ise bunun öcünü en kısa zamanda alacaktır.

Rüyamızda Deprem Görmek

Rüyamızda deprem görmek, pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi hamile bir kadın ise, çocuğunu düşürür veya hastalıklı doğmasına neden olur. Bu rüya bazen de bir yere göç etme manalarına gelir. Rüya sahibi bulunduğu yerdeki karışıklıklar nedeniyle başka bir yere yerleşmek için hazırlık yapacaktır. Ayrıca devletin halkı kontrol altına alamamasına delalet eder.

Rüyamızda Kıyamet Alameti Görmek

Rüyamızda kıyamet alameti görmek, kötü günlerin yaklaştığı manalarına gelir. Rüya sahibi dışarıdan etkilerle zor günler geçirecektir. İnsanların tavırları rüya sahibi ile çevresindeki insanların arasının bozulmasına neden olacaktır. Bu nedenle rüya sahibi o ortamdan uzaklaşma ihtiyacı hissedecektir. Ancak eğer bu konuda bir önlem almazsa çok daha kötü şeylerle karşılaşabilir.

Rüyamızda Kıyamet Gününü Görmek

Rüyamızda kıyamet gününü gören kimse, eğer kıyametten etkilenmiyorsa, öbür dünyada güzelliklere nail olacaktır. Rüya sahibi dünyada yaptıklarının ödülünü alacak ve kendisini huzurlu hissedecektir. Yaşantısında da kötülüklerden, alçak insanlardan uzak duracaktır, kendisini koruyan bir ilahi güç olacaktır. Bu nedenle rüya sahibi sıkıntı ve kederden uzak bir hayat sürecektir.

Rüyamızda Mahşer Görmek

Rüyamızda mahşer görmek, yoksulluktan kurtulmaya ve maddi sıkıntıların son bulması manalarına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada mahşer yeri görmek, sır tutmaya işaret eder. Rüya sahibi bazı bildiklerini anlatmayarak ortamı sakin tutacak. Sözünün eri olan, bu nedenle insanların saygısını kazanan bir kişiliğe sahip olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: