Koku Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Koku Görmek

Rüyamızda koku görmek, iki yönlü anlama sahiptir. İlk anlam olarak, eğer duyulan koku güzelse, çok hayırlı haberlere yorulur. İş hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine delalet eder. İkinci anlam olarak; eğer duyulan koku kötüyse, geçirilecek ağır bir hastalıktan ya da iş hayatında yaşanacak büyük bir sorundan ötürü rüya sahibinin iç huzurunun bozulacağına işaret eder.

Rüyamızda Koku Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda koku duymak, hayra yorulur. Rüyayı gören kişinin, hayatında değişikliklere gideceğine, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine yorumlanır.

Rüyamızda Koku Koklamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda koku koklamak, koku güzelse, aile yaşantısıyla ilgili güzel bir habere delalettir. Eğer koklanan koku kötüyse başa gelecek kötü bir olaya ya da aile ve akrabalarla ilgili alınacak kötü bir habere işaret eder.

Rüyamızda Parfüm Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda parfüm görmek, rüya sahibinin, yalnız başına sürdürdüğü hayatını çok sevmesine rağmen aşk hayatında olumlu gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin evlilik getireceğine delalet edilir.

Rüyamızda Parfüm Şişesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda parfüm şişesi gören kişinin, iş ve aile hayatını derinden etkileyecek olaylarla karşılaşacağına yorumlanır. Aynı zamanda, aşk hayatında durgun bir döneme girildiğine ve uzunca bir süre kişisel yeteneklerin ve el becerilerinin gelişmesi için çalışılacağına işaret eder.

Rüyamızda Parfüm Hediye Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda parfüm hediye almak, aşk hayatında çekingen bir pozisyonda olunduğuna ve arkadaşların ve ahbapların bu konuda rüya sahibine yardımcı olmaya çalışacaklarına ve yardımları sayesinde çok istenilen bir kişiyle irtibata geçileceğine delalet eder.

Rüyamızda Deodorant Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda deodorant görmek, çok istenen bir işe girişip büyük atılımlar gerçekleştirmeye işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: