Komşu Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Komşu Görmek

Rüyamızda komşu görmek kişinin haksız suçlamalara uğrayarak üzüleceğine ve canının sıkılacağına delalet eder. Rüyamızda komşu görmek hak etmediği halde itham edilerek, kişinin bazı kimselerle yaşayacağı ağız dalaşına ya da ağız münakaşasına işaret eder. Rüyasında komşu gören kişi, arkasından yapılan gıybeti duyacak ve uzun süre sinir harbi ve moral bozukluğu yaşayacak demektir. Rüyamızda hoş sohbet, yaptığı yenen, anlayışlı ve herkesle iyi geçinen bir komşu görmek çok hoş sözler duymaya ve sürpriz gelişmeler yaşamaya delalettir.

Rüyamızda komşu, rüyayı gören kişinin, insanlara her zaman iyilik yapan, haksızlığa uğrayana destek veren ve muhtaç insanların ihtiyaçlarını gideren bir insan olmasına rağmen kendisini çekemeyen insanlar ve düşmanları tarafından bir dedikoduya malzeme edilip büyük bir iftiraya uğrayacağına delalet edilir. Aynı zamanda, bu iftiranın düzeltilmesi ve rüya sahibinin adına sürülen lekenin temizlenmesi için çaba göstermesine ve tartışmasına işaret edilir.

Rüyamızda Komşu Evine Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında komşusunun evine davet edilen ve giden kişi komşuları tarafından çok sevilen ve dürüstlüğü ile bilinen kişi demektir. Bu kişi devlet kapısında bir işe girsin diye komşuları tarafından sürekli olarak telkin edilmektedir.

Rüyamızda Komşu İle Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda komşusu ile kavga ettiğini gören kişi ya evinden pek memnun değildir, eviyle ilgili hoşnutsuzlukları vardır ya da başka bir eve taşınmak istiyordur.

Rüyamızda Arkadaş Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda arkadaş görmek çok hayırlıdır, kişinin meslek hayatı ile diye yorumlanabilir. Rüyasında arkadaşını gören kişinin işleri açılacak ve yolunda gidecek evindeki nimeti de çoğalacak demektir. Rüyamızda arkadaşını iyi şartlarda ve iyi mevkide gören kişi kendisi de aynı şekilde iyi şartlarda ve iyi bir mevkide olacak demektir.

Rüyamızda Arkadaşınla Kavga Etmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda arkadaşla kavga ettiğini görmek iyi değildir, kişinin kendisiyle ilgili birisiyle paylaştığı bir şeyin çevresindeki herkes tarafından öğrenilerek, herkesin diline pelesenk olacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Biriyle Arkadaş Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda biriyle arkadaş olup yeni bir arkadaş sahibi olmak birkaç şekilde diye yorumlanabilir. Kişinin işini ya da mesleğini değiştireceği, işçi olarak çalıştığı iş yerinden ayrılarak kendi işini kuracağı ya da ev taşıyacağı şeklinde yorumlar yapılır.

Rüyamızda Sevilen Bir Komşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sevilen bir komşu görmek, rüyayı gören kişinin, uzak bir yerden bir iş ya da bir çalışma için alacağı güzel ve hayırlı habere diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kötü Bir Komşu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kötü bir komşu görmek, bir devlet kurumuna yapılan resmi bir başvurunun ya da bir şirkete yapılan iş başvurusunun olumsuz bir şekilde sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyamızda Kötü Bir Komşuyla Konuşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kötü bir komşuyla konuşmak, rüya sahibinin, yapılacak kötü bir dedikoduya malzeme olacağına ve bu yüzden sorun yaşayacağına delalet eder.

Rüyamızda İyi Komşuyla Karşılaşmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda komşu ile konuşmak, rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında çok sevilen, sayılan ve sözüne itibar edilen bir kişi olduğuna ve bulunduğu semtte yapılan ya da yapılacak çalışmalarda öncülük ve yöneticilik yapmasının isteneceğine işaret eder.

Rüyamızda Ahbap Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ahbap gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında yapmak istediği ve hayal ettiği şeylere, düşünerek ve ölçüp biçerek karar vermesine ve bir yol çizip kariyerinde ve hayatında bu yola uyması gerektiğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Ahbap Kimse İle Tartışmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ahbap kimse ile tartışmak, rüya sahibinin, insanlar tarafından kötü ve hatalı olduğu söylenen yanlarının olduğunu reddetmesine ve bu durum ile ilgili olarak yapılan eleştirileri umursamamasına delalet edilir.

Rüyamızda Komşu Evi Temizlemek

Rüya sahibinin,  muhatap olduğu bazı kişilerden kendisi hakkında bazı kötü sözler duyacağına, aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına ve zor duruma düşeceğine yorulur. Rüyamızda komşu evi temizleyen birini görmek, zahmetli bir işe girilmesinden ötürü çok uzun bir süre sıkıntı çekmeye, birlikte olunan bir kişiden kötü bir söz duymaya, dertlerle ve üzüntülerle boğuşmaya, zorluk içinde geçecek olan bir çalışmaya adım atmaya, işsiz kalmaya, verilen sözleri yerine getirememeye ve her geçen gün daha büyük tartışmalara girmeye delalettir.

Rüyamızda Komşu Kadınları Görmek

Rakiplerin yapacağı ayak oyunlarından ötürü uzun bir süreden beri çalışılan işyerinden istenmeyen bir şekilde ayrılmaya, bu yüzden büyük üzüntü yaşamaya, yakın akrabalardan biri ile ters düşmeye, kötü bir kişinin yalanları ile uğraşmaya, zararlı bir alışkanlıkla boğuşmaya, büyük bir heyecanla girilen işte hayalkırıklığına uğramaya ve işle ilgili olarak pişmanlık duymaya işarettir. Rüyamızda komşu kadınları sevinçli görmek, kötü bir kişinin sebep olacağı huzursuzluk nedeniyle aile bireyleri arasında bir tartışma başlayacağı, güzel başlayan bir işin kötü bir şekilde biteceği, eşlerin birbirine düşeceği, sevilen bir akraba ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağı, hayal kırıklığı yaşanacağı, verilen sözlerin tutulamayacağı, endişeli bir bekleyişin başlayacağı ve huzurun kaçacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Komşu Kızı Görmek

Elde bulunan imkânlarla ortaya konan çalışmalar sayesinde beklenmedik başarılara ulaşılacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına ve yardım isteyen bir kişiye yardım edileceğine yorumlanır. Rüyamızda komşu kızını mutlu görmek, sorunlarla geçen bir dönemin aile bireyleri ile elbirliği yapılması ile çözüleceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olunacağına, kazanılacak başarılar sayesinde üst yönetimin dikkatinin çekileceğine, bu sayede yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, zor zamanların geride kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına alamettir.

Rüyamızda Komşu Kızı İle Evlenmek

Rüya sahibinin, tecrübe sahibi bir kişinin yanında pişerek iş öğreneceğine, bu sayede hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sonra kendi işini kuracağına, bu işten büyük para kazanacağına, kendisine ev alacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına işarettir. Rüyamızda komşu kızı ile evlenip boşanmak, hane içerisine nifak sokacak ve anne babayı üzecek olayların yaşanmasına sebep olacak bir kişi ile büyük bir tartışma yaşanacağına, yapılan kötü bir davranıştan ötürü yakın bir arkadaşla aranın açılacağına, güzel günlerin sona ereceğine, toplum içinde yüz kızartıcı bir duruma düşüleceğine ve kısa sürede bitirilecek bir çalışmanın çok uzun süreceğine işarettir.

Rüyamızda Komşu Gelmesi

Kişinin, yapacağı yanlış bir evlilikten ya da vereceği bir söz yüzünden pişman olacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine ve insanlarla arasının bozulacağına alamet eder. Rüyamızda erkek komşu gelmesi, bir iş için ortaklık kurulacağına, bu ortaklığı kıskanan ve iş hayatında rüya sahibinin önüne geçmeye çalışan kişilerce bir oyun oynanacağına, bu oyun yüzünden işlerin ters gideceğine, ekonomik kayıpların sürekli artacağına, hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, uzun zamandan beri sahip olunan değerli bir eşyanın elden çıkarılacağına ve daha kötü günlerin kapıda olduğuna yorumlanır.

Rüyamızda Komşu İle Evlenmek

Kardeşlerin birlikte girecekleri bir işte bol kazanç elde edeceklerine, dertlerinin üstesinden geleceklerine, anne ve babaları için çok güzel şeylere imza atacaklarına, zarar getirecek bir kişiyi hanelerinden uzaklaştıracaklarına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sahip olacaklarına yorulur. Rüyamızda komşu ile tartışmak, kişinin, kazanacağı bir şans oyunu ile maddi sıkıntılarından kurtulacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, üzüntü verici durumların aşılacağına ve sağlıklı bir kişi olunacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Komşu Evinde Olmak

Hayallerin gerçek olması yolunda atılan adımların çok başarılı olacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, kızgınlıkların geçeceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına delalet eder. Rüyamızda komşu evinde yalnız olmak, sevilen kişilerle mutlu ve rahat bir hayata sahip olunacağı, zor zamanların geride kalacağı, kötü gidişe bir son verileceği, uzak bir akrabanın yaşadığı bir hastalıkla ilgili olarak hayırlı haberler alınacağı, ters düşülen kişilerle orta yolun bulunacağı, mutluluk gözyaşlarının akıtılacağı ve başarıların ardı ardına gelmesi sayesinde mevki makam sahibi olunacağı manalarına gelir.

Rüyamızda Komşu Çocuğunu Görmek

Yaşanacak bir tartışmanın ardından uzun zamandan gizli kalmış bir düşmanlığın ortaya çıkacağına, zorluklara boğuşulacak bir döneme girileceğine, atılan adımların boşa gideceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına delalettir. Rüyamızda komşu çocuğunu ölmüş görmek, gerçekleştirilecek projeler sayesinde iş dünyasında prestij sahibi ve saygıdeğer bir kişi olunacağı, ekonomik olarak çok güçlü olunacağı, verilen sözlerin yerine getirileceği, karanlıkların aydınlanacağı ve zorlukların aşılacağı anlamı gelir.

Rüyamızda Komşu Oğlunu Görmek

Kişi, kendisini kötü hissettiği bir dönemde vereceği bir karardan ötürü epey sorun yaşayacak, hiç olmadığı kadar büyük aksiliklerle karşılaşacak, yardım edecek ve sponsorluk yapacak birisini bulup girdiği bir işte oyuna gelecek ve yakınındaki bir kişinin kötülüğü ile kendisini yalnız başına bulacak demektir.  Rüyamızda komşu oğlunu evli görmek, çıkacak dedikodulardan ötürü rüya sahibinin, soğuk terler dökeceği, insanlarla uzun tartışmalar yapacağı, kendisini kapana kısılmış hissedeceği, zor dönemler geçireceği ve aklına  gelmeyecek şeylerin başına geleceğine yorulur. Rüyamızda komşu oğlunu hasta görmek, kötü geçecek bir birliktelik yaşanacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına ve zor durumlara düşüleceğine işarettir.

Rüyamızda Komşu Görmenin Psikolojik Yorumu

Komşularla gerçek hayatta kurulmuş olan bağla paralellik gösterir. İyi insanlarla muhatap olunması  sebebiyle mutlu olunduğu, bu sebeple rüyada da mutlu olunduğu ve mutlulukla ilgili semboller görüldüğü şeklinde bir açıklama çok doğru olacaktır.  Tam tersi olarak da kötü bir komşu ile muhatap olunması yüzünden rüyalarda da kötü durumlarla uğraşılacak demektir. Aynı zamanda, görülen şekiller hastalıkla ilgili uyarı olabilir. Bu yüzden yorum yapılırken içinde bulunulan ruhsal ve bedensel durumun göz önüne alınması ve karşılaştırma yapılıp eğer bir sorun olduğu şüphesine düşülüyorsa bir kontrole gidilmesi doğru olacaktır. Aksi halde istenmeyen durumlarla ya da olaylarla karşılaşılması kaçınılmazdır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: