Kömür Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kömür Görmek

Rüyamızda kömür görmek yetim hakkı çalınarak ya da başkalarının hakkı yenilerek kazanılmış olan mala ve paraya delalet eder. Kömür aynı zamanda resmi görevli bir memur ya da herkesin karşısında ceketinin düğmesini iliklediği biri olarak diye yorumlanabilir. Rüyamızda kömür yakmak helal olmayan malın kaybına işaret eder. Kömürün çıtır çıtır yanması ve alev çıkarması kişinin resmi kurumlara hesap vereceği manalarına gelir.

Kömürün sebepsiz yere sönmesi ve hiç yanmamış gibi görünür olması kişinin haciz yolu ile kaybettiği her şeyi geri alması olarak değerlendirilir. Rüyamızda kömürün yanan alevinin kor olduğunu görmek kişinin devlet kapısındaki işinin çok ağır bir şekilde ilerleyeceğine ve kişiyi sıkıntıya, zahmete ve düşünceye sokacağına delalet eder. Karlı, yağmurlu ve soğuk havada kömür görmek kazanç manalarına gelir.

Rüyamızda Kömür Taşımak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kömür taşımak kişinin kazancına işaret eder. Rüyamızda kömür taşıdığını gören kişi ekmek parasını zor şartlarda kazanan ama yine de kimseye muhtaç olmadan yaşayan kişi manalarına gelir.

Rüyamızda Kömür Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kömür alan ve onu yakarak ısındığını gören kişi büyük bir badire atlatarak, çok büyük bir beladan dönecek demektir.

Rüyamızda Kömür Madeni Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kömür madeni gören kişinin hatırı sayılır düzeyde kazanç elde edecek bir iş yapacağı ya da böyle bir iş teklifi alacağı yorumu yapılır.

Rüyamızda Kömür Tozu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kömür tozu görmek hayırlara işaret etmez. Kişinin kendisi için büyük bir kar etme hayaliyle gireceği bir işten büyük bir zarar edeceğine ve bu nedenle de malının ziyan olup, azıcık kalacağına işaret eder. Bu rüya bir de kişinin malını gelişi güzel ve keyif için çar çur edip ziyan edeceği şeklinde diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: