Konserve Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Konserve Görmek

Rüyamızda konserve görmek, altın alıp biriktirmek, küçük meblağlarla alınacak eşyalar manalarına gelir ve kişinin zor günleri için tedbir aldığını, asla savurgan davranmadığını da işaret eder. Daha önce küslük yaşanan veya kırıcı konuşmalar yapılan biriyle yeniden bir araya gelerek barışmak manalarına gelir. Rüya sahibinin kendisini kullanmaya çalışan kimselere karşı çok net bir duruş sergileyeceğini ve onlarla birlikte aynı ortamlara girmeyip, bu kişileri hayatından da uzak tutacağına alamet eder. Düşmanları kontrol altında tutmak, hamle yapmalarına ve zarar vermelerine engel olmak için her zaman tedbirli davranmak manasını taşır. Çok sayıda konserve gören kişinin evinde sıkıntı olmaz ve şans kişiden yana olur. İyi para kazanmak, ev almak için para biriktirmek ya da küçük bir mülk almak şeklinde de diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Konserve Yapmak

İşyerinde derece atlayan, hayır işi yaparak başkalarından alkış alan kişinin alın teri ve emek gücü ile geldiği noktada mutluluk dolu haberler alacağını ve temiz ahlakı ile çalışma hayatında daha iyi seviyelere geleceğini işaret eder. Paraya değer vermeyen ama ailesinin geçimi için her şeyi yapan rüya sahibinin eli kulağında bir haber sayesinde daha da farklı işler içine gireceğini, var olan şartlarını değiştirerek güzel günler geçireceğini bildirir. Yaşam yolunun kişi için hayırlarla dolu olacağına, çıkılan yolculukların şans getireceğine, somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine de yorumlanır.

Rüyamızda Konserve Yemek

Takva sahibi, şükür eden, ne dilerse Allah’tan dileyen ve asla kula kulluk etmeyen rüya sahibinin bir ömür doğruların peşinden gideceğine, helal mal sahibi olacağına ve hayır işlemekten, sevaplardan geri kalmayacağına işaret eder.

Rüyamızda Konserve Görmenin Psikolojik Yorumu

Karışık bir dönemden geçildiğine ve kişinin her gün yeni kararlar alsa da bir türlü uygulamaya geçemediğine, ne yöne gitmesi gerektiğini bilmeden, rüzgarın yönüne göre hareket ettiğine işarettir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: