Konuşmadığın Birini Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Konuşmadığın Birini Görmek

Rüyamızda konuşmadığın birini görmek, kötü düşünceden kurtulmanız ve küslüklerinize bir son vermeniz gerektiğinin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi eğer konuşmadığı bir kimse varsa onunla helalleşmeli ve barışmalıdır. Bu rüya bazen de uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinizim ve onunla tekrar bir araya gelip eski günleri yad edeceğinizin göstergesidir. Rüyasında konuşmadığı birisi ile konuşan kişi, uzun süredir beklediği haberi alır veya bu rüya küslüklerin sona ermesi anlamına gelmektedir. Rüyamızda konuşmadığınız birinin yüzüne bakmanız, haksızlık ettiğinize ve bu haksızlıktan dolayı günah işlediğinize delalet eder. Rüyamızda konuşmadığı birisi ile çok samimi olmak yanlış anlaşılmalar sonucunda bir arkadaşınızla aranızın bozulmasına yorumlanır.

Rüyamızda Küs Olduğu Kişiyi Görmek

Gerçek hayatta birisi ile küs olmak ve rüyada o kişiyi görmek, yakında o kimse ile barışmanıza ve eskisinden iyi ilişkiler kurmanıza işarettir. Rüyamızda küs olduğu insanla barışmak esenliğe, hayatınızda meydana gelecek güzel gelişmelere, kişinin yaşayacağı mutlu anlara işarettir. Rüyamızda görülen küslük gerçek hayatta tam tersi ile yorumlanır. Yani böyle bir rüya dünya hayatındaki mutluluk ve saadet; aynı zamanda da sağlık ve sıhhattir.

Rüyamızda Konuşmadığı Birisi İle Konuşmak

Rüyasında konuşmadığı bir adam veya kadınla konuştuğunu ve sohbet ettiğini gören kişi, bu küslüğe son vermeli ve kısa süre içerisinde tutum ve davranışlarını değiştirmelidir. Bu rüya bazen de kişinin hatalarından pişman olmasına ve günahlarına tövbe etmesine delalet eder. Rüyamızda barış her zaman iyidir. Genellikle saadet ve neşeye, kişinin sorunlarından kurtulmasına ve gerçek hayatta gülmesine işarettir.

Rüyamızda Konuşmadığın Birini Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişi, yaşadığı küslükten dolayı iç dünyasında vicdan azabı duymaktadır ve işte bu rüya da bu vicdan rahatsızlığının göstergesidir. Aynı zamanda böyle bir rüya içinizde barışma isteğini gösterir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: