Köpek Ölüsü Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Köpek Ölüsü Görmek

Rüyamızda köpek ölüsü görmek, bir düşmanınızın helak olmasına ve onun size vereceği zarardan kurtulmanıza yorumlanır. Köpek ölüsü insanlar arasında fitne çıkaran ve toplum huzurunu bozan bir şahsın ölmesine, insanlara zarar veremeden ortadan yok olmasına işarettir. Rüyamızda bir köpeği öldüren kimse, kötü insanların şerrinden emin olur. Rüyasında bir köpek ölüsünü sokakta görmek, toplum içine giren kötü bir kişiye insanların ilgi göstermemesine ve onu dışlayarak toplum dışına itmelerine yorumlanmaktadır. Rüyamızda köpek ölüsünü kendi yatağında veya evinde gören kişinin akrabaları veya yakın çevresinden bir dost görünümlü bir düşmanı vardır.

Rüyamızda Köpeğe Yemek Vermek

Rüyamızda köpeğe yemek veren kimse, düşmanına veya kötü bir adama yardım eder. Rüyamızda köpeğe et vermek, sevmediğiniz bir insandan yardım görmenize veya o kimseye bir ihsanda bulunmanıza; rüyada bir köpeğe kemik vermek ise, size sadık olan ama kendi içinde hilekâr ve kötü bir adamla beraber çalışmaya ve ortaklaşa iş yapmaya yorumlanır.

Rüyamızda Köpek Leşi Görmek

Rüyamızda köpek leşi görmek, hastalık, sıkıntı ve kedere yorumlanır. Rüyamızda köpek leşi ile karşılaşan kimse hoş olmayan bir durumla karşı karşıya gelir. Bazen de bu rüya gurbete gitmeye, uzun bir yolculuğa çıkmaya, zahmetli ve meşakkatli bir seyahate işarettir. Rüyasında bir köpek leşinin sokağa atılmış olduğunu görmek, toplum içine sızan ve insanları doğru yoldan çıkaracak ahlaksız ve hilekar insanların varlığına işaret etmektedir.

Rüyamızda Köpek Ölüsü Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda köpek ölüsü görmek, gören kişinin korkularını ve iç dünyasında yaşadığı endişeleri yansıtmaktadır. Köpek sadakatin simgesidir. Bu nedenle böyle bir rüya size sadık olan dostlarınızı ve sevdikleriniz kaybetme korkunuzun bir göstergesidir. Bazen de böyle bir rüya, uzun zamandır yaşadığınız bir stresin veya üzüntünün dışa vurumudur.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: