Köpekten Korkmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Köpekten Korkmak

Rüyamızda köpekten korkmak, kişinin yaşayabileceği tehlikelere, karşısına çıkacak kötü niyetli kişilerin tuzağına düşmesine bazen de çevrenizdeki bazı kişilerden çekindiğinize yorumlanmaktadır. Rüyasında büyük ve iri bir köpek gören ve ondan korkan kişi, güçlü ve saldırgan bir adamın şerrinden çekinir ve kurtulmaya çalışır. Bu rüya dost görünümlü düşmanların yapacağı hileler için uyanık olmanız gerektiğini ve bu hileleri bozmak için uzaklaşmanız lazım geldiğini göstermektedir. Rüyamızda köpekten korkan ama köpeğin kendisine zarar vermediğini gören kişi, düşmanlarının saldırılarından emin olur ve her türlü tehlikelerden uzaklaşır.

Rüyamızda Köpekten Korkup Kaçmak

Rüyamızda karşısına çıkan bir köpekten korkup kaçan kişi, bulunduğu mekanı terk eder ve yaşadığı tüm zorlukları ve sorunları geride bırakır. Bu rüya sizin için uyarı niteliğindedir. Siz farkına varmasanız bile birtakım kötülüklerin sizi beklediğini ve iyiliğinizi istemeyen arkadaşlarınız, çevrenizde birtakım insanların bulunduğunu göstermektedir. Rüyamızda köpekten korkmak bazen de rüya sahibinin zayıf bir karakteri olduğunu, geleceğe dair büyük korkular beslediğini ve kendisine karşı güvensizlik hissettiğini göstermektedir. Rüyamızda köpeğin sizden korkması ise dirayetli ve güçlü yapınızla herkesin sevgisini ve takdirini kazandığınıza delalet eder.

Rüyamızda Köpeğin Saldırmasından Korkmak

Rüyamızda bir köpekle karşı karşıya gelen ve onun kendisine saldırıp zarar vermesinden korkan kişi, nefsinin istekleri doğrultusunda bir hayat sürer ve hayatı boyunca bir iç hesaplaşma yaşar. Bu rüya aynı zamanda gören kişinin, başına gelecek birtakım kötü olaylara ve bu olaylardan zarar görmesine işaret etmektedir. Rüyamızda köpeğin hırladığı ama saldırmadığını görmek ise korkularınızın yersiz olduğunu gösterir.

Rüyamızda Köpekten Korkmanın Psikolojik Tabiri

Bu rüya sizin hayata karşı korkularınızın ve endişelerinizin bir göstergesidir. Böyle bir rüya gören kişi farklı fobileri olan ve genellikle de hayvanlardan çekinen ve köpeklerle karşılaşmaktan korkan bir yapıya sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: