Koşturmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Koşturmak

Rüyamızda koşturmak, rüyayı gören kişinin zamana karşı sürekli bir yarış halinde olduğuna, bir dakikasının dahi boşa gitmesini istemediğine, hayatın her anının tadını çıkarmak ve hep daha iyisini yapmak için çabaladığına işaret eder. Rüya sahibinin çok çalışması nedeniyle, uykusuz kaldığı ve yorulduğu manalarına gelirken bu tempoda çalışmaya devam etmesi halinde takatten düşebileceği uyarısı da yapılmaktadır.

Rüyamızda Karanlıkta Koşturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin hayat mücadelesine delalet eder. Rüya sahibinin sürekli çabaladığına, daha iyi imkânlarda yaşamak için uğraştığına, darlığa ve geçim sıkıntısına düşmemek için nefes tükettiğine ve geleceğe iyi bir şeyler bırakmak amacıyla hareket ettiğine yorulur.

Rüyamızda Ata Binip Koşturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin ideallerinin ve hayallerinin peşinden gittiğine, vazgeçmediği ve geri adım atmadığı sürece emeline ulaşacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine ve muradını alacağına diye yorumlanabilir. Rüya sahibi her neyi arzu ediyorsa ona uzanacak ve onu alacak demektir.

Rüyamızda Atı Koşturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin meslek hayatında dönüm noktası yaşayacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, kötü hallerinden kurtularak hayırlı ve güzel hallere geçeceğine rivayet edilir.

Rüyamızda Köpek Koşturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin doğru insanlarla karşılaşacağına, onlarla ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, bundan hayır göreceğine ve onlarla uzun soluklu projelerde yer alacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Birini Koşturmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin zor günler geçireceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine delalet eder. Rüya sahibinin biraz canının kıymetini bilmesi gerektiği şeklinden yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: