Kovalandığını Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kovalandığını Görmek

Rüyamızda kovalandığını görmek, rüyayı gören kişiyi huzursuz eden, kafasını kurcalayan, canını sıkan ve düşündükçe kendisine sıkıntı veren bazı konuların varlığı üzerinden diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin karamsar, mutsuz ve umutsuz olmasına neden olan bir takım düşünceleri olduğu manalarına gelir. Yani bu rüya, kişinin korkularına, kuruntularına, kendisini tedirgin eden meselelere ve yarına dair endişelerine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Silahla Kovalandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı art niyetli kişilerin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin arkasından konuşan, onu yalan yanlış söylemlerle kötü ve çirkin durumlara düşürmeye çalışan, kalkınmasına, ilerlemesine ve gelişmesine engel olmaya çalışan bazı insanlar olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyamızda Tüfekle Kovalandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda tüfekle kovalandığını görmek de silahla kovalandığını görmek gibi açıklanır ve rüyayı gören kişinin çevresindeki bazı kimselerin onun başarısına ve mutluluğuna engel olmak istediklerine, kendisine nefret ve düşmanlık beslediklerine delalet eder.

Rüyamızda Bıçakla Kovalandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin kendilerinden pek de haz etmediği, kasıtlı olarak selam vermediği, hatta gördüğünde yolunu değiştirdiği bazı akrabaları ya da yakınları olduğu manalarına gelir. Rüya sahibinin hayat görüşünün ve duygularının uyuşmadığı bazı insanlara ve onlardan uzak durmaya özen gösterdiğine rivayet edilir.

Rüyamızda Köpek Tarafından Kovalandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin maddi ya da manevi olarak sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Rüya sahibinin işlerinin düşeceğine, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına alamet eder.

Rüyamızda At Tarafından Kovalandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda at tarafından kovalandığını görmek aslında büyük şans olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin işten, kazançtan ya da aşktan yana bir kısmeti olduğuna ve o kısmetinin de kendisine çok yaklaştığına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: