Küçük Kopek Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Küçük Kopek Görmek

Rüyamızda küçük kopek görmek, kuvvetsiz bir düşmana işarettir. Bu rüya genellikle çevrenizde dolanan ve size zarar vermek için fırsat kollayan bir düşmanınız olduğuna; fakat güçsüz olduğundan dolayı bu isteğini gerçekleştiremediğine işarettir. Küçük kopek bazen de kötü arkadaşlıklara ve onlardan gelecek zararlara yorumlanır.

Rüyamızda Küçük Kopek Öldürmek

Rüyasında küçük kopek öldüren kişi düşmanına galip gelir. Bu rüya size düşmanlık eden; ama zararsız olan bir düşmanınız olduğunu fark ederek onu egale edeceğinize ve onun sizin yanınızdan uzaklaşmasını sağlayacağınıza işarettir.

Rüyamızda Küçük Bir Köpeğin Çevrenizde Dolaşması

Rüyanızda küçük bir köpeğin sizin çevrenizde dolaştığını ve siz nereye giderseniz oraya gittiğini görmeniz, farkında olmasanız da arkadaş olarak gördüğünüz insanlar arasında bulunan bir düşmanınız olduğuna işarettir. Bu kişi sürekli sizin çevrenizdedir ve size zarar vermek için fırsat kollar.

Rüyamızda Hasta Bir Küçük Kopek Görmek

Rüyamızda hasta küçük kopek, gerçek hayatta da hasta olan, güçsüz bir düşmandır. Rüyamızda böyle bir köpekle karşılaşan gerçek hayatta da düşmanıyla yüz yüze gelir. Bazen de bu rüya, uzaktaki bir düşmana veya sizin için kötülük düşünen genç bir adama yorumlanır.

Rüyamızda Küçük Bir Köpekle Konuşmak

Rüyasında küçük bir köpekle konuşan kimse düşmanı ile muhabbet eder veya onunla yakınlaşır. Düşman olduğunu bildiğiniz bir kişiyle irtibata geçeceğinize veya onunla yüzleşip onu düşmanlıktan vaz geçireceğinize de yorumlanır. Bazen de bu rüyayı gören kişi düşmanıyla sonradan dost olur.

Rüyamızda Küçük Bir Köpek Dolaştırmak

Rüyasında küçük bir köpek dolaştırdığını gören, düşmanından menfaat elde eder. Bu rüya düşmana hakim olmaya, ondan para veya mal almaya; onun sizin için güçsüz ve zararsız olduğunu bilip ona göre hareket etmeye de işaret etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: