Kuduz Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kuduz Görmek

Rüyamızda kuduz köpek veya kuduz olmuş bir hayvanla karşılaşmanız size kin besleyen bir düşmanınız olduğuna işaret eder. Eğer kuduz olmuş hayvan size rüyanızda zarar vermişse, düşmanınız size zarar vermek için planlar içine girmiş demektir. Rüyanızda kuduz olan hayvanı öldürür veya onu etkisiz hale getirirseniz, düşmanınızın planları işe yaramayacak demektir.

Rüyamızda kuduz köpek görmek tabiri
Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kuduz köpek sizi ısırırsa Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda kuduz köpek sizi ısırmışsa korkmayın. Bu hayra alamettir. Düşmanlarınız size zarar veremeyecektir.

Bu rüyanın psikolojik yorumu ise biraz farklıdır. İçsel öfkelerinizi, kin ve nefret duygularınızı fazlasıyla bastırıyorsunuz. Bu duygularınızdan dolayı kendinizi suçlamamalı, tüm diğer olumlu duygular gibi öfke ve nefretin de bir duygu olduğunu kabul etmelisiniz.

Rüyamızda kuduz köpek öldürmek Ne Anlama Gelir?

 Rüyanızda kuduz köpeği öldürürseniz, gerçek yaşamınızdaki düşmanlarınıza galip geleceksiniz demektir.

Rüyamızda kuduz olmak Ne Anlama Gelir?

Eğer rüyanızda kuduz olmuşsanız, bu bir bakıma psikolojik anlama sahip bir rüya demektir. İçine bastırdığınız öfkeleriniz rüyanız aracılığıyla dışa vuruyor. Bastırdığınız öfkeleriniz sadece rüyanızda sizi rahatsız etmeyecektir. Bir duyguyu fazla bastırmak, sosyal yaşantınıza ve kendi içsel huzurunuza zarar verir. Bu nedenle yaşamınızda sizi öfkelendiren ve kötü hissetmenize neden olan şeyleri fark etmeli ve onları nasıl çözeceğinizi düşünmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: