Kumar Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kumar Görmek

Rüyamızda kumar görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatı içinde karşısına çıkan anlayışsız ve kötü kişiler çok büyük tartışmalar yaşayacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve hiç ummadığı bir zamanda elinde avucunda olan herşeyi kaybedeceğine alamet eder.

Rüyamızda Kumar Oynamak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, sürekli tartışmalı olduğu kişilerden çok zarar göreceğine, elinde bulunan imkânları karşısına çıkan bazı sorunlardan ötürü kaybedeceğine, çalışma hayatının kendisini çekemeyen kişiler tarafından bozulacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kumar Oynamak ve Kazanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, kötü durumlarla karşılaşacağına, işlerinde hiç beklemediği sorunlar yaşayacağına, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine ve sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyamızda Kumar Oynamak ve Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, işlerini yoluna koyacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çok sevineceğine delalet eder.

Rüyamızda Kumar Borcu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatının çok sorunlu geçeceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, sıkıntı çekeceği ve üzüleceği bir ortama gireceğine alamet eder.

Rüyamızda Kumar Kâğıdı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, uzun bir zamandan beri yaptığı işte zorluklar çekeceğine ve kuracağı bir ortaklık yüzünden çok üzüleceğine rivayet eder.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: