Kumar Oynamak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kumar Oynamak

Rüyamızda kumar oynamak, hayırlara alamet değildir, huzursuzluk ve problem manalarına gelir. Rüya sahibinin çekeceği zahmete ve çileye işaret eder. İşlerinin bozulacağı, hayatının karışacağı ve tüm plan projelerinin aksayacağı şeklinde diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin ayağına yorganına göre uzatmayışı nedeniyle elinin darlığa düşeceğine ve geçim sıkıntısı yaşayacağına işaret eder. Rüyamızda kumar oynamak, rüya sahibinin başının ağrıması, moralinin bozulması ve yüzünün solması manalarına gelir.

Rüyamızda Kumar Oynadığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kumar oynadığını gören kişi Allah yolunda makbul olmayacak bir takım işlere karışacak demektir. Rüya sahibiaykırı bir iş yaparak tüm dikkatleri üzerine toplayacak ve toplumda dışlanan bir kişi haline gelecektir. Çünkü yapacağı iş, gelenek ve göreneklere aykırı bir iş olacaktır.

Rüyamızda Kumar Oynamak ve Kazanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kumar oynamak ve kazandığını görmek, gerçek anlamda da zafer elde etmeye diye yorumlanabilir. Kişinin işlerinden yana başarılı olacağına ve tüm rakiplerine karşı büyük bir üstünlük kazanarak onları gerisinde bırakacağına delalet eder.

Rüyamızda Kumar Oynamak ve Kaybetmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kumar oynamak ve kaybetmek de zarara uğramaya delalet eder. Rüya sahibinin maddi anlamda güç kaybetmesine bu sebeple de sıkıntı, zorluk ve darlık yaşayacağına diye yorumlanabilir. Kişinin işlerine gereken özveriyi göstermemesi nedeniyle iş kaybına uğrayacağı manalarına gelir. Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda Zar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda zar görmek, rüya sahibinin keyfini kaçıracak bir takım kişilerin peyda olacağı manalarına gelir. Bu kişiler rüya sahibinin işlerine engel olup, kendisini zarara uğratmayı planlayan kötü niyetli kimselerdir ve kişi bu kimselerle mücadele etmek zorunda kalacağı için, işlerini yapamayacak demektir.

Rüyamızda Oyun Kâğıdı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda oyun kâğıdı görmek hem iyi hem de kötüdür. Bazı durumlarda şans bazı durumlarda da şansızlık olarak değerlendirilir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: