Kümes Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kümes Görmek

Rüyamızda kümes görmek, rüya sahibinin özlediği huzura ve mutluluğa ayrıcahayalini kurduğu sıcak yuvaya kavuşacağı manalarına gelir. Hayalleri süsleyen bir hayat yaşamaya, zenginliğe, rahatlığa ve kolaylığa delalet eder. Rüya sahibinin elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyecek kadar güzel bir yaşantısı olacağı, malının ve parasının da ziyadesiyle yerinde olup, kendisini bir ömür lüks içinde yaşatmaya yeteceği kadar bol olacağı şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kümes Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kümes yapmak, aile kurmaya işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı aile saadetine yorulur ve kişinin sessiz sedasız, huzur içinde, geçim derdi olmadan eşi ve çocuklarıyla mutlu mesut olacağı yuva şeklinde ifade edilir.

Rüyamızda Kümesten Yumurta Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kümesten yumurta toplamak, zenginlik, makam, ün ve itibar manalarına gelir. Rüya sahibinin emek verip, inandığı ve üzerinde çok çalıştığı işlerinden yana kendisine hayır geleceği şeklinde diye yorumlanabilir. Helal kazanç olarak kabul edilir.

Rüyamızda Kümes Hayvanı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kümes hayvanı görmek, rüya sahibinin tırnaklarıyla kazıya kazıya çok iyi noktalara geleceğine delalet eder. Kişi, çok zorluk, yokluk ve sıkıntı çekse bile çalışkanlığı sayesinde ileride mutlaka istediği kariyere ulaşacak demektir.

Rüyamızda Kümes Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kümes temizlediğini gören kişi hastalığından, borcundan, kafasındaki soru işaretlerinden, korkularından ve çaresizliğinden kurtulacaktır. Kişi, günahları için tövbekâr olup, yaşadığı huzursuzluğu da içinden atmayı başaracaktır diye yorumlanır.

Rüyamızda Kümes Dolusu Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kümes dolusu tavuk görmek, rüya sahibinin arkadaşlarıyla, dostlarıyla ya da akrabalarıyla bir araya geleceğine ve uzun zamandan beri aynı giden hayatı için küçük de olsa bir değişiklik yapacağına ve bunun kendisine çok iyi geleceğine işaret eder. Eğlenmeye, kafa dağıtmaya, stres atmaya ve muhabbette olmaya diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: