Kurdele Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kurdele Görmek

Rüyamızda kurdele görmek, gelecek mutlu ve huzurlu günlere delalet eder. Rüya sahibinin hayatının sessiz ve sakin geçeceğine, çözümsüz sorunları olmayacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine işaret eder. Güzel bir rüyadır, derdin, sıkıntının ve kederin olmadığı manalarına gelir. Gönül hoşluğuna, sevince, dertlerin ağırlığından kurtulup hafiflemeye yorulur.

Rüyamızda Kurdele Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kurdele kesmek, rüya sahibinin değişik ortamlara ya da değişik mekânlara girip, güzel zaman geçireceğine, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına delalet eder.

Rüyamızda Kurdele Bağlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kurdele bağlamak, rüya sahibinin hayatında olumlu değişiklikler yaşanacağı manalarına gelir. Kişi, isteklerini, arzularını ve hedeflerini yerine getirebilmek için eşsiz fırsatlar yakalayacak ve bu sayede hayallerine kavuşmaya bir adım daha yaklaşarak kendini dünyanın en mutlu insanıymış gibi hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyamızda Siyah Kurdele Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda siyah kurdele görmek iyi değildir. Bahtının kapanacağına, şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, onlardan gelecek zarara ve sıkıntıya diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kırmızı Kurdele Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kırmızı kurdele görmek, esenliğe, ferahlığa ve mutluluğa kavuşmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin hayatında sürpriz gelişmeler olacağına, hiç beklemediği bir anda arka arkaya çok güzel gelişmeler yaşayacağına, tüm üzüntüsünü, kederini ve derdini bir yana bırakacağına işaret eder.

Rüyamızda Kurdeleli Alyans Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kurdeleli alyans gören kişinin muradı olur ve kişi sevdiğine kavuşur. Hayır getirecek ve sonu mutlu bitecek birlikteliğe, mutlu ve huzurlu bir yuva kurmaya yorulur. Rüya sahibi bayansa, sevgilisinden evlenme teklifi bekleyebilir.

Rüyamızda Kurdeleli Altın Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişi eğer rüyasında kurdeleli altın görürse o kişinin işi gücü rast gider ve maddi gücü de, ticaret hayatındaki ünü de katlanarak artmaya başlar.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: