Kurt Sürüsü Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Kurt Sürüsü Görmek

Rüyamızda kurt sürüsü görmek, farklı şekillerde yorumlanır. Bazen böyle bir rüya kadınların sembolüdür bazen de hizmetkârlar manalarına gelir. Bu rüyayı gören kişi kendisine hizmet edecek kişiler bulur veya öyle bir saltanata sahip olur ki çalışmak zorunda kalmaz. Bu rüya rahatlığın, güzel yaşamanın da habercisidir. Rüyamızda kurt sürüsünün kendisini kovaladığını görmek, düşmanlar tarafından kuşatılıp onlardan zarar görme manalarına gelir. Rüyamızda kurt sürüsü görmek bazen de kötü niyetli bir grup insana delalet eder. Kurt sürüsünü kendi evinde gören kişi akrabaları ile birtakım sorunlar yaşar. Bu rüya aynı zamanda onlardan gelecek tehlikeye de işaret etmektedir.

Rüyamızda Vahşi Kurt Sürüsü Görmek

Rüyamızda görülen vahşi kurt sürüsü, içinde kaba ve katı yürekli insanların bulunduğu, merhametten anlamayan ve acıma duygularından yoksun bir topluluğun habercisidir. Bu rüyayı gören kimse bahsi geçen şekilde bir halk tabakasının içinde bulunmak zorunda kalır veya çevresinde bu kişilerden bulunur. Vahşi kurt sürüsü günahkar kimseler anlamına da gelir. Dini yönü güçsüz, dindar insanlarla dalga geçen ve manevi değerlere inanmayan bir grup insana da delalet eder.

Rüyamızda Kurt Sürüsünün Saldırısına Uğramak

Rüyasında kurt sürüsünün saldırısına uğrayan kişi, bir topluluk içinde bulunur ve o topluluğun sözlü tacizlerine maruz kalır. Bu rüya çalışma hayatınızda sizi çekemeyen kişilerin olduğuna ve bu kimselerin size zarar vermek için fırsat kolladığına işaret eder. Kurtların sizi saldırıp parçalaması büyük bir belaya maruz kalmaya, kurt sürüsü arasında kalmak ise tehlikeli düşmanlarla uğraşmaya yorumlanır.

Rüyamızda Kurt Sürüsü Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyamızda görülen kurt sürüsü kişinin iç dünyasında gizlediği kötü niyetlerin veya vahşi tarafın dışa vurumudur. Bu rüyayı gören kişi kendisinden bile sakladığı bazı duygulara sahiptir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: