Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Küs Olduğun Biriyle Konuşmak

Rüyamızda küs olduğun biriyle konuşmak, birine karşı yapılmış olan yargısız infaz sonrasında duyulan vicdan azabına işaret eder. Rüya sahibi yanlış bir davranışta bulunması veya yanlış bir söz söylemesi sonradan pişmanlık duymasına neden olacaktır. Bir iç hesaplaşma yapacaktır. Ancak yaptığı davranışların bir telafisi olmayabilir. Eğer rüya sahibi arayı düzeltmek istiyorsa bütün ipler karşı tarafın elinde olacaktır.

Rüyamızda Küs Olduğun Birini Görmek

Rüyamızda küs olduğun birini görmek, fakirliğe ve israfa delalet eder. Rüya sahibi gereksiz harcamaları ile elindeki paranın büyük kısmını boşa harcayacak. Kazandığı paranın bereketli olmaması kendisine kazanç getirmeyecektir. Ayrıca rüyada küs olduğun biriyle konuştuğunu gören kimse, rahatsızlanır ve kısa süreli bir hastalık geçirir.

Rüyamızda Küs Olduğun Biriyle Barışmak

Rüyamızda küs olduğun biriyle barışmak, gerçek hayatta aynı şekilde tabir olunur. Rüya sahibi, gerçek hayatında küs olduğu, dargın olduğu birisiyle barışacaktır. Bu kişi daha çok rüya sahibine yakın olup küs olunan birisidir. Aralarında herhangi bir düşmanlık olmayan kişidir. Bu iki kişinin barışması günlük hayatlarını güzel şekilde etkileyecektir.

Rüyamızda Küs Olduğun Biriyle Sarılmak

Rüyamızda küs olduğu biriyle sarıldığını gören kimse, o kişiyle barışacak ve birbirlerine karşı menfaatleri olacaktır. Birbirlerine olan bağlılıkları eskisinden de güçlü olacak her zaman birlikte iş yapacaklardır. İkisi de karşısındakini koruma içgüdüsü ile hareket edecektir. Bu iki kişi bir iş ortaklığı kurabilir.

Rüyamızda Dargınlık Görmek

Rüyamızda dargınlık görmek, sorunların çözüleceğine ve ilişkilerin daha güçleneceğine işaret eder. Rüyamızda sebepsiz birine dargın olduğunu gören kimse, ani bir ölüm yaşar. Ya da rezil olacağı bir olay yaşayacaktır. İnsanların kendisi ile dalga geçeceği ve buna sebep olan kişinin rüya sahibinin kendisinin olması manalarına gelir. Ancak genellikle hayırlı bir rüyadır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

3 Yorum

  1. Rüyamda küs olduğum kişilerin pişman olduklarını benimle konuşmak için uğraştıklarını, benimde isteksizliğimi belli etmeden konuştuğumu, bu sırada küs tarafın kız çocuğu kucağıma istekle oturuyor bende çocuğu öpüp severken 3 çiğ yumurta sarısının tabaktan üzerime döküldüğünü görüyorum. Yorumlarsanız sevinirim.

    1. Selam, ben rüyamda sevdigim kisinin telefondan fotoğrafına bakarken birden cika geldi ve benimle konuşmak istedigini soyledi. Beni bir odaya goturdu. Odada birkac kisi vardi. Onlari odadan cikartti. Kapiyi kapattiginda yaninda bir adam vardi. Icimden dedim ki yine yalniz kalamadik. Gercek hayatta sevgili degiliz. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

  2. Selam, ben rüyamda sevdigim kisinin telefondan fotoğrafına bakarken birden cika geldi ve benimle konuşmak istedigini soyledi. Beni bir odaya goturdu. Odada birkac kisi vardi. Onlari odadan cikartti. Kapiyi kapattiginda yaninda bir adam vardi. Icimden dedim ki yine yalniz kalamadik. Gercek hayatta sevgili degiliz. Ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: