Lağım Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Lağım Görmek

Rüyamızda lağım görmek, hiç hayırlı değildir, rüya sahibinin yaşayacağı gam, keder, kasavet, sıkıntı ve zorluk manalarına gelir. Rüya sahibi çok büyük belaların içine düşecek ve belki de hayatının en kötü günlerini yaşayacak demektir. Hastalık, üzüntü, dert, hem maddi hem de manevi kayıp manalarına gelir. Rüya sahibi hayatında öylesine kötü bir dönem geçirecek ki ne bundan daha öncesi olmadığı gibi sonrası da olmayacaktır.

Rüyamızda Lağım Faresi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda lağım faresi görmek, tiksinmeye değil mutlu olmaya neden olacak bir gelişme yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi, kendisi için uygun ve hayırlı bir kimseyle tanışıp, onunla ileride mutlu bir izdivaç gerçekleştirebilir.

Rüyamızda Lağım Çukuruna Düşmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında lağım çukuruna düştüğünü gören kişi zengin olacak demektir. Rüyamızda görülen pislik ne şartta olursa olsun zenginlik ve bolluk manalarına gelir. Rüya sahibinin işlerinin bir anda ani bir patlama yapacağına ve kişiye çok büyük gelir getireceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Lağım Kokusu Almak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin özel hayatının, tadı tuzu sayılacak küçük atışmaların yaşanmasına ve her iki tarafından birbirini kaybetmekten ne kadar çok korktuklarını fark etmesine delalet eder. Bu küçük münakaşalar, sevenleri birbirine daha fazla bağlayacak demektir.

Rüyamızda Lağım Taşması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin hayatında hayırlı gelişmeler olacağına, kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına işaret eder. Rüya sahibi kafasının boşalması ve rahatlaması sayesinde daha başarılı ve mutlu olacaktır.

Rüyamızda Lağım Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında lağım temizlediğini gören kişi önce çok üzüleceği bir sorunla karşılaşacak sonra bu sorunun giderilmesi sayesinde çok mutlu olacak kendisini adeta yeniden doğmuş gibi hissedecek demektir. Bu olay rüya sahibine bazı şeylerin değerini anlaması için vesile olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: