Lamba Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Lamba Görmek

Rüyamızda lamba görmek, rüya sahibinin hayat çizgisi ile diye yorumlanabilir. Kişinin hayatı aydınlık, hayat yolu da uzundur. Rüyasında lamba gören kişi hayatta hep şanslı ve kısmetli olacak, bilmediği yollara girmeyecek ve tehlikelerden uzakta daima güvende olacak demektir. Rüyamızda lamba görmek, o kadar hayırlı bir rüyadır ki kendisinden ümit kesilen bir işten ya da kişiden bile müjdeli gelişmeler görülmesi manalarına gelir. Zor ve sıkıntılı günlerin geride kalmasına bir daha kötü hiçbir olayın yaşanmamasına delalet eder.

Rüyamızda Lamba Yaktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Hoşluk ve esenlik bulmak manalarına gelir. Rüyasında lamba yaktığını gören kişinin, kısa ama çok keyifle geçireceği günleri olacak demektir. Bu keyfine ortak edeceği bazı kişiler de olacaktır.

Rüyamızda Lamba Kapatmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin daha büyük bir iş için elindekini ve avucundakini harcamasına, yastık altında sakladığı altınlarını bozdurmasına ve bismillah diyerek yeni bir işe atılmasına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Lamba Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında lamba taktığını gören kişinin hayatında güzel ve olumlu bir gelişme yaşanacak bu mutluluk da başka birinin sayesinde gerçekleşecek demektir.

Rüyamızda Lamba Söndürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda lamba söndürmek, küçük karla girilip, büyük beklentiler olmayan bir işten harcanan masrafın ve beklenen getirinin çok üstünde kar elde etmeye işaret eder.

Rüyamızda Lambanın Bozulması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin kendisi ile diye yorumlanabilir. Çevreden gelen olumsuz görüşlere rağmen rüya sahibinin keyfinin ve huzurunun yerinde olması ve hayatında her hangi bir sorun olmaması manalarına gelir.

Rüyamızda Lamba Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında lamba aldığını gören kişi yakınları ile bazı fikir ayrılıkları yaşayacak ve bir süre bu sorunlardan başını kaldıramayacak demektir. Fakat bu nahoş durum uzun sürmeyecek ve bir süre sonra sular durulacak ve olay kendiliğinden yatışacaktır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: