Leke Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Leke Görmek

Rüyamızda leke görmek, ağız tadının kaçacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına delalet eder. İşlerin ve hayatın bozulacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin şansının kapanacağı, kısmetinin düşeceğine, evindeki ve işindeki verimin azalacağına yorulur. İnsanlarla kavgalara, anlaşmazlıklara ve düşman hale gelmeye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Lekeli Elbise Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda lekeli elbise görmek iyi değildir. Uğursuzluk manalarına gelir. Rüyayı gören kişinin korkularının ve kuruntularının artacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine alamet eder.

Rüyamızda Vücudunda Leke Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kişinin rüyasında vücudunun bir yerinde leke görmesi, işlerin yaver gideceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına bu sayede rakiplerine açık ara fark atacağına işaret eder. Kazancın çoğalması ve işlerin artması ile açıklanır.

Rüyamızda Leke Temizlemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda leke temizlemek, rüya sahibinin çok sevdiği bir kişinin derdine ortak olacağına, onu dinleyeceğine, kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına alamet eder.

Rüyamızda Leke Çıkarmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda leke çıkarmak, cefakâr, iyi kalpli, paylaşmayı bilen, cömert ve yiğit bir insanın varlığına işaret eder. İnsanların acılarını dindirmek ve yaralarını sarmak için malından ve parasından verecek kadar yüce gönüllü bir kişiye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Leke Silmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda leke silmek, rüyayı gören kişinin kendisi dışında başka kimselerin sorunlarına da kulak kabartacağına ve onlara faydalı olmak için de bir şeyler yapmak için uğraş vereceğine delalet eder.

Rüyamızda Kuru Temizlemeci Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kuru temizlemeci görmek, rüya sahibinin davranışlarını ahlaksızca bulduğu bazı kişilere karşı kesin bir tavır alacağına ve onları hayatından uzaklaştıracağına işaret eder. Kötü kişilerden uzaklaşmak ile diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: