Lunapark Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Lunapark Görmek

Rüyamızda lunapark görmek, gerçekle kısmen ilgili olarak diye yorumlanabilir diyebiliriz çünkü bu rüya evin en küçük bireyi ile diye yorumlanabilir. Rüyasında lunapark gören rüya sahibi, evde yaşça herkesten en alt sırada olan kişiden hayır görecek demektir. Bu küçük beyefendi ya da hanım efendi ailesini çok sevindirecek başarılar elde edecek demektir. Örneğin okul birinciliği alabilir, sınavda alacağı puanla ilk sıralara yerleşebilir diye tabir edilebilir. Aynı zamanda yaşıtları arasında terbiyesi ve akıllığı sayesinde parmakla gösterilecek demektir.

Rüyamızda Lunapark Trenine Binmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda lunapark trenine bindiğini gören kişi olaylar karşısında yaşadığı karmaşadan ve kararsızlıktan dolayı büyük huzursuzluk duyuyor ve bu durumdan kurtulmak için yana döne çareler arıyor demektir.

Rüyamızda Lunaparkta Gondol Görmek Ne Anlama Gelir?

Büyük ve yeni heyecanlar yaşamaya diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin uzun zamandır istediği ve çok heveslendiği şeyler için adım atacağına ve gerisinin geleceğine işaret eder. Rüya sahibi için çok mutlu olacağı günler yaşanacak demektir.

Rüyamızda Lunaparkta Gondol Görmek

Rüyamızda lunaparkta dönme dolap görmek rüya sahibinin çok büyük zevk alacağı, huzur ve mutluluk duyacağı fakat uzun süreli olmayacak bir şey yaşamasına kısa olmasına rağmen bir ömre bedel hissedeceğine işaret eder.

Rüyamızda Lunaparka Gitmek Ne Anlama Gelir?

Rüyasında lunaparka gittiğini gören kişi, kendisi için zor da olsa bazı kimselerle yol ayırımına girerek vedalaşmak zorunda kalacak ve çok üzülecek ama ileride de kendisi için hayırlı olacak bir iş yapmış olacak. Fakat ne kadar isabetli bir karar aldığını ancak sonradan fark edecektir.

Rüyamızda Lunaparkta Eğlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak olan mutlu bir olaya ve bu mutluluğun tüm aile bireylerine enerji ve yaşama sevinci vermesine diye yorumlanabilir. Yani olumlu bir gelişme manalarına gelir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: