Maden Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Maden Görmek

Rüyamızda maden görmek, kişinin zenginleşeceğine alamet olduğu gibi maddi anlamdaki büyük değişikliklere de işaret eder. Maden görmek bekarlar için çok zengin bir eşe sahip olmak manalarına gelir. Ele geçecek olan çok büyük bir fırsat habercisi olan rüya, rızık kapılarının sonuna kadar açılacağını ve kişinin maddi olarak hayal edemeyeceği kadar zengin bir hayat yaşayacağı şeklinde diye yorumlanabilir. Kişi madeni kaynağında görüyorsa bu durumda hayatı tamamen değişecek demektir. İş açmayı düşünenler için karşılarına çok karlı bir yatırım şansı çıkacak anlamına da gelir ve her şekilde sorunların kökten çözülmesi, kişinin herhangi bir endişe içine girmeden rahatlıkla hayatını idame ettirmesi manalarına gelir.

Rüyamızda Altın Madeni Görmek

Çok hayırlı bir rüya olduğu gibi, hayallere kavuşmak ve çok mutlu bir hayat sürmek şeklinde diye yorumlanabilir. Sıkıntılarından kurtulan rüya sahibi, ailesini ve çevresini de mutlu eden işler yapar. İşverenler için çalışanlarına haklarını vermek ve daha çok gelir elde etmek demekken, zengin bir eşe sahip olmak, hayatını maddi anlamda herhangi bir sorunla karşılaşmadan, dilediğince mutlu ve alım gücü yüksek şekilde yaşamak olarak yorumlanır. Evli kadınlar için ziynet eşyalarının artmasına veya üstlerine tapu geçirilmesine işarettir. Arsa ve tarla alımı veya büyük bir ev almak gibi anlamlara da gelir.

Rüyamızda Bakır Madeni Görmek

Kişinin beklentilerini tamamen karşılayamasa da sahip olduğu iş sayesinde maddi anlamda çok zorluk yaşamadan ve kimseye muhtaç olmadan hayatını sürdüreceği manalarına gelir.

Rüyamızda Maden Görmenin Psikolojik Yorumu

İçinde pek çok şeyi yapmak için güç bulunan ancak yeterli fırsatı elde edemediği için hayallerini gerçekleştiremeyen, bu nedenle de karamsarlık içine düşen, beklentilerini ve isteklerini sürekli olarak erteleyen içine kapanık insanları işaret eder. Maden gören kişiler zengin bir hayat sürmek için sürekli yeni fikirler düşünür ve karşılarına çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışırlar.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: