Mantar Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Mantar Görmek

Rüyamızda mantar görmek aş ve nimet olarak diye yorumlanabilirken aynı zamanda hayırsız ve vefasız kişilerle de diye yorumlanabilir. Gereksiz işlerin peşinden koşan, kendine verilen emeği ve yapılan fedakârlığı yok sayan, sadece başı sıkıştığında kapıya gelen vefasız kişi olarak yorumlanır. Bu kişi menfaati olduğu sürece insanları arar, sorar, tanır. İşini halledip, almak istediğini aldıktan sonra kendisine el uzatan kişileri sokakta görse tanımaz.

Rüyamızda mantar görmenin yorumu bu kadarla sınırlı değildir, geniş bir yorumu vardır. Bunlardan bir diğeri de ikinci yorumun tam tersi olarak kadir şinas, bir fincan acı kahvenin kırk yıl hatırı vardır atasözünü kendine şiar edinmiş, vefalı kimse olarak diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Mantar Toplamak Ne Anlama Gelir?

Peşin sıra gelecek müjdeli haberler, bir biri ardından yaşanacak mutluluk verici olaylar ve alınacak olan pek çok kısmet manalarına gelir. Rüya sahibi için çok bereketli olacak bir dönem geliyor demektir.

Rüyamızda Mantar Pişirmek Ne Anlama Gelir?

Deva bulmak ve dertlerden uzaklaşmak şeklinde diye yorumlanabilir. Aynı zamanda rahata ermeye ve afiyette kalmaya da delalet eder.

Rüyamızda Mantar Yemeği Yemek Ne Anlama Gelir?

Anlık maceralar ve gelip geçici heveslerdir. Rüya sahibi heveslerine kapılarak gerçek sandığı bir mutluluğun içine düşecek ama bu mutluluğun sahici olmadığını anladığında hem çok geç olacak hem de çok üzülecek. Bu olayın etkisinden de uzun süre kurtulamayacaktır.

Rüyamızda Zehirli Mantar Görmek Ne Anlama Gelir?

Büyük sıkıntı ve zahmet manalarına gelir. Rüya sahibi hiç yapmadığı bir şeyi yaparak, haram mala el sürecek ve bunu yapmaya alışık olmadığı için de yüzüne gözüne bulaştıracak, bu nedenle de büyük sıkıntı çekecektir.

Rüyamızda Mantar Almak Ne Anlama Gelir?

Hile ve fesat karıştırılmamış ama büyük uğraşlar verilip, uzun süre ayakta ve uykusuz kalarak kazanılmış para demektir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: