Meyve Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Meyve Görmek

Rüyamızda meyve görmek hayatınızda olumlu değişikliklere sebep olabilir. Meyve görmek genellikle parasal olarak yorumlanır. Fakir iseniz zengin, zenginseniz daha da zengin olabileceğinize, bekarsanız evliliğe, evliyseniz çocuklara, hastaysanız iyileşmeye, mutsuzsanız mutluluğa işaret eder.

Rüyamızda gördüğünüz mevsimin bir meyvesi ise elinize çabuk geçecek paraya, bir kısmete, mevsiminin dışında bir meyve görmek ise gördüğünüz meyvenin mevsiminde elinize geçecek paraya işaret eder. Bazı tabirlerde mevsimi dışında görülen meyvenin mal kaybına, fakirliğe, hastalığa işaret eder. Rüyamızda ekşi meyve görmek hastalık ve elinizdeki paranın israf olacağı ya da haram mal olarak yorumlanır.

Rüyamızda Meyve Yemek

Rüyamızda meyve yemek çoğu zaman kötü olarak yorumlanmaktadır. Elma yemek özellikle çok hayırlı bir rüya değildir. Mevsimi dışındaki meyveyi yediğinizi gördüyseniz zamanında kaçırdığınız bir şeye ulaşacağınıza, zor şeylerin kolaylaşacağına işarettir.

Rüyamızda Meyve Ağacı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda meyve ağacı görmek herkesin işine yarayan, hayırlı bir işe imza atacığını, böylece saygınlığının ve zenginliğinin artacağına delalet eder. Ağaçtaki meyveleri olgunlaşmış bir halde gördüyseniz; bolluk ve berekete kısa zamanda ereceğinize, olgunlaşmamış bir halde gördüyseniz; bolluk ve bereketin sizin aldığınız kararlardaki doğruluğa göre zamanla gelebileceğine yorumlanır. Ağaçtaki meyveyi koparıp yediyseniz parasal olarak değil kalben huzura ve mutluluğa erebileceğinize işarettir. Ağaçtan koparıp yediğiniz meyve olgunlaşmamış ise bir borcun altına girebileceğinize, yediğiniz meyve olgunlaşmış ise birine verdiğiniz borcun kısa zamanda ödeneceğine işaret eder.

Rüyamızda Yaş / Kuru Meyve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yaş meyve görmek elinize geçici olarak çok para geçebileceğine, işlerinizin bir süre güzel gideceğine, kuru meyve görmek ise elinize devamı olarak çok para geçebileceğine ya da işlerinizin sürekli olarak güzel gideceğine yorumlanabilir.

Rüyamızda Çekirdekli / Çekirdeksiz Meyve Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda gördüğünüz meyve çekirdekli ise şüpheli veya elinizde hemen çıkabilecek ama yine de elinize geçecek nakte ve işlerinizin zora gideceğine, çekirdeksiz meyve ise işlerinizin kolaylaşacağına ve elinize geçecek paranın devamlılığına işaret etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: