Mum Yakmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Mum Yakmak

Rüyamızda mum yakmak, gören kişinin devlet işine girmesine ya da çalışmalarından başarı kazanmasına işarettir. Rüyamızda evinde mum yaktığını gören kişi büyük bir saltanata nail olur; bu rüyayı gören kişinin önüne güzel fırsatlar çıkar. Odasında mum yakan yakında yeni bir mesleğe adım atar. Rüyamızda odasında mum yakan ve o mumun her yeri aydınlattığını gören kişi o sene büyük bir bolluk ve bereket içinde geçirir. Rüyamızda mum yakıp onunla dolaşan kişi, iş hayatında önemli ve maddi açıdan güçlü kişilerin dikkatini çeker.

Rüyamızda Yanan Mum Görmek

Rüyamızda yanan mum gören kimse, bazı konularda dikkatli olmalı ve özellikle maddi konularda önüne çıkacak belalara karşı önlem almalıdır. Yanan mumun sönmesi önemli bir işi terk etmeye, yanan mumu rüya sahibinin söndürmesi, sizden kaynaklanan bazı sebeplerden dolayı özel hayatınızda sıkıntı çekeceğinize yorumlanmaktadır. Rüyamızda yanan mumu eline alan kendisini tehlikeye atar. Bu rüya yakında bazı problemlerle yüzleşmek zorunda kalacağınız manalarına gelir.

Rüyamızda Yanmayan Bir Mum Görmek

Rüyasında sönmüş veya hiç yanmamış bir mum görmek, kişinin elinden çıkacak malına, nimetlerin azalmasına, o senenin zorluklarla geçmesine işarettir. Bazen de yanmayan mum bazı istekleriniz olduğuna; fakat bunların sizin hayrına olmadığına yorumlanmaktadır. Yanmayan bir mumu yakmak ise, yakın zamanda ümidinizi kestiğiniz bir konuda nimetlere kavuşacağınıza işarettir.

Rüyamızda Mum Yakmanın Psikolojik Tabiri

Rüyamızda mum yakmak kişinin içinde bulunan istek ve arzularının bir göstergesidir. Bu rüya uzun süredir beklediğiniz ve olmasını arzu ettiğiniz bazı olayların gerçekleşmesi için bilinçaltında bulunan bu yoğun isteğin dışavurumudur. Bazı durumlarda ise bu rüya iş hayatında başa çıkılması gereken zor durumların, başarısızlık korkusunun ve endişesinin; tamamlamanız gereken işlerin dışa vurumudur.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: