Nargile Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Nargile Görmek

Rüyamızda nargile görmek, pek de iyi değildir. Rüya sahibinin tekin olmayan yollara gireceğine, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine ve bu nedenle de hem melanetli olaylar yaşayacağına hem de adının toplumda lekeleneceğine alamet eder. Kişinin, huy değiştireceği, o iyi kalpli insanın gideceği, yerine sevdiklerini çok üzecek ve şaşırtacak birinin geleceği şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Nargile İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nargile içmek, rüya sahibinin daha kısa yoldan daha fazla para kazanmak ya da isim yapmak için gireceği bazı yasak ve gayri meşru yani yasal olmayan işler nedeni ile başının büyük bir belaya gireceğine, bu işte ısrar ederse hapse dahi düşebileceğine rivayet edilir.

Rüyamızda Nargile İçen Birini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nargile içen birini görmek, rüya sahibinin özel hayatında bir takım kararlar alacağına ve kendisine yanlış yapmış kişileri hayatından çıkaracağına işaret eder. Kişi, kendisini enayi yerine koyduğunu fark ettiği bazı kimselerle tüm bağını koparmaya karar verecek demektir.

Rüyamızda Nargile Dumanı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nargile dumanı görmek, rüyayı gören kişinin yaşadığı bazı sorunların kendisini yıkmayı başaramayacağına bunun tam tersine kişinin o sorunları yıkmayı başaracağına delalet eder. Rüya sahibi inancı ve kararlılığı sayesinde yaşadığı kötü günleri atlatacaktır diye ifade edilir.

Rüyamızda Nargile Almak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi rüyasında nargile aldığını görürse o kişinin rüyası, kariyerinin yükseleceğine, toplum içindeki değerinin artacağına ve başarısı sayesinde ününün dört bir yanda duyulacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Pipo Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda pipo görmek, malı ve parası ile övünen, lüks yaşayan, hava atmaya ve maddi gücü ile ön plana çıkmaya bayılan, gösteriş meraklısı bir kimsenin varlığına işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: