Nişan Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Nişan Görmek

Rüyamızda nişan görmek bekârsanız evlenmeye, evliyseniz çevrenizin biraz daha genişlemesine, yeni arkadaşlıklar kurmaya, yeni dostlar kazanmaya işaret eder.

Rüyamızda Nişanlanmak

Rüyamızda nişanlandığını görmek de aynı şekilde yorumlanmaktadır. Eğer tanıdığınız biriyle nişanlandığınızı gördüyseniz, yakın zamanda gelecek kötü habere, üzüntü ve kedere işaret eder.

Rüyamızda çocuğunuzun nişanlandığını görmek, uzunca zamandır beklediğiniz fırsatın artık karşınıza çıkmasının an meselesi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyamızda tanımadığınız iki insan nişanlanıyorsa, gerçek hayatta sizi mutlu ve huzurlu bir dönemin beklediğine işaret eder.

Rüyamızda Nişan Bozmak, Nişan Atmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişan bozmak ya da nişan atmak, esnaf veya tüccarsanız işlerinizde bozulma olacağına, memur ya da özel sektörde personelseniz görevden alınmaya ya da mevki kaybetmeye işaret eder.

Rüyamızda Nişan Töreni Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişan töreni görmek yenilikle yorumlanır. Yeni bir işe, bekârsanız yeni bir eşe, evliyseniz yeni ve daha güzel bir hayata, yeni arkadaşlık ve dostluklara işaret eder.

Rüyamızda Nişan Hazırlığı Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişan hazırlığı yaptığını gören kimsenin, hayatının daha güzel olacağına, dert, keder, üzüntü ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyamızda madalya gibi nişan görmek, makama, mevkiye, saygınlık ve itibara işaret eder, iş hayatınızda maddi yönden olumlu gelişmeler olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyamızda Nişan Elbisesi Giymek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişan elbisesi giydiğini gören kadının, sevinçli, güzel ve mutluluk veren haberlerle karşılaşacağı, gerçek hayattaki sevgilinizi, nişanlınızı ya da kocanızı doğru yola emin adımlar atmasındaki kararlarda payınızın bulunacağı şeklinde yorumlanır. İçinde bulunduğunuz durumdan hem maddi, hem de manevi olarak daha iyi bir duruma, çok daha iyi konuma geleceğinize delalet eder.

Rüyamızda Nişan Yüzüğü Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişan yüzüğü görmek ya da takmak, evliliğe, evliyseniz çocuk veya çocuklara, mal mülk sahibi olmaya işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: