Nişanlandığını Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Nişanlandığını Görmek

Rüyamızda nişanlandığını görmek, şanssızlık olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişi için tatsız olayların meydana geleceğine, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına rivayet edilir. Rüyamızda nişanlandığını görmek, rüya sahibi için kötü ve şanssız geçecek bir dönemin habercisi olarak kabul edilir ve olumsuz olayların yaşanacağına alamet eder.

Rüyamızda Nişanlandığını Söylemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişanlandığını söylemek de nişanlandığını görmek gibi diye yorumlanabilir ve her iki rüyanın da aynı anlama geldiği yorumu yapılır. Sıkıntı ve zorluk içine düşmeye, kazancından ve işinden olmaya, çaresiz kalmaya, yalnız hissetmeye ve mutsuzluk yaşamaya delalet eder.

Rüyamızda Tanımadığınız Birisiyle Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

Bir kişi eğer rüyasında tanımadığı biriyle nişanlandığını görürse, o kişinin ağız tadının ve keyfinin kaçmasına neden olacak bir takım kötü olayların yaşanacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin tekin olmayan yollara gireceğine, kazalara ve kötülüklere yakın olacağına rivayet edilir.

Rüyamızda Nişanlanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişanlanmak, kötü haberler almaya, işlerden yana olumsuz ve üzücü sonuçlarla karşılaşmaya, maddi zarara uğramaya ve geçirilecek zor günler nedeni ile ruhsal bunalıma girip, manevi bir çöküşün içine düşmeye işaret eder.

Rüyamızda Nişanlanmak Yüzük Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişanlanmak ve yüzük takmak, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin aşk hayatının hareketleneceği, aradığı mutluluğu yakalayacağı kişiyle karşılaşacağı ve onunla sağlam temeller üzerine bir ilişki inşa edeceğine işaret eder.

Rüyamızda Nişanlanacak Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda nişanlanacak olmak rüyayı gören kişinin kötü günlere doğru gittiğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmeyeceği, emeklerinin boşa gideceği, karşısına terslikler çıkacağı ve kişinin de bu duruma isyan edeceği manalarına gelir. Rüyamızda nişanlanacak olmak, rüyayı gören kişinin hayatının en kötü günlerini yaşayacağı, tüm düzeninin alt üst olacağı ve arka arkaya pek çok kötü haber alacağı şeklinde yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: