Odun Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Odun Görmek

Rüyamızda odun görmek bildiğini okuyan, inatçı, laf dinlemeyen, pinti ve asi birine işaret eder. Rüyamızda kırılmış ve yakılmak için bekleyen odun görmek zorlukların ve sıkıntıların aşılmasına, siyasette görev almaya, servet sahibi olmaya ve kişinin hiçbir eksiği kalmamasına delalet eder. Büyük bir odun parçası görmek helal olmayan, hile ile kazanılmış olan kazanca işaret eder. Rüyamızda sobada yanan ateşe odun atmak kişinin iyi bildiği ve sevdiği birinin aslında onun arkasından kuyusunu kazan kişi olduğunu öğrenmesine işaret eder. Olgun bir beyefendinin bu rüyayı görmesi rütbesinin artacağına işaret ederken, bu rüya karı koca için sorun ve münakaşa manalarına gelir.

Rüyamızda Yaş Odun Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yaş odun görmek karmaşaya, kaosa, anlaşmazlığa ve kavgaya işaret eder. Rüyamızda yaş odun da kuru odun da aynı anlama gelir.

Rüyamızda Odun Kesmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda odun kesmek elde edilecek olan başarılara ve zaferlere işaret eder. Rüyamızda odun kestiğini gören kişi rakibine karşı üstün bir başarı elde edecek demektir.

Rüyamızda Odun Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda odun toplayarak ata ya da eşeğe yüklediğini gören kişinin rüyası bir konuda karşısında pek çok kişinin dikilerek ona engel olmaya çalışmasına ve aralarında yaşanacak olan tatsızlığa işaret eder.

Rüyamızda Odun Yakmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ateş yakmak için odunları bir araya getirmek düşüncesizce söylenmiş bir sözün ardından olay çıkması ve olayın da giderek büyümesine işaret edilir.

Rüyamızda Odun Yığmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bir yere odun yığmak ya da odunun bir yerde yığılı halde olduğunu görmek zenginlik, mülkiyet, yüklü miras ya da büyük bir servet manalarına gelir.

Rüyamızda Oduncu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kışın görülen bir oduncu zenginliğe kış ayı dışında görülen oduncu laf taşıyan, dedikoducu, kötü niyetli birine işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: