Ökçe Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ökçe Görmek

Rüyamızda ökçe görmek, rüyayı gören kişinin, kendisinden sonra evlatlarına bırakmak için bir dikili ağacı olsun diye uğraştığına ve bunu başaracağına işaret eder. Kişinin yokluğunda sevdikleri rahat etsin diye mücadele ettiği manalarına gelirken rüya sahibinin aynı zamanda iman ve inanç sahibi, dinine, Allah’ına ve peygamberine bağlı bir kimse olduğu şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Ökçeli Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ökçeli ayakkabı görmek, rüyayı gören kişinin eşi ve çocukları için çok hayırlı biri olacağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce onları düşüneceğine, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine işaret eder. Merhametli ve adaletli bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyamızda Topuklu Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda topuklu ayakkabı görmek, rüya sahibinin hayatının istediği gibi güzel gideceği, kişinin işinin garanti olacağı, bu sayede geçim sıkıntısı ve zorluk yaşamayacağı manalarına gelir. Topuklu ayakkabı kişinin başarılarına, mutluluğuna ve huzuruna diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Yüksek Topuklu Ayakkabı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yüksek topuklu ayakkabı görmek ya da giymek, daha ziyade dişil olan unsurlara rivayet edilirken bir diğer yandan da rüya sahibinin özellikle de meslek hayatında alacağı zaferlere ve kariyerinde sürekli olarak yükseleceğine yorulur.

Rüyamızda Ayakkabı Topuğunun Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ayakkabı topuğunun kırılması, büyük bir felaketin yaşanacağına işaret eder ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin çok büyük bir acı yaşayacağına ve ömür boyu bu acıyı unutamayacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Kırık Topuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kırık topuk görmek, rüya sahibinin acısını sonradan çekeceği bir iş yapacağına delalet eder. Kişi, aklındaki şeytana uyarak fena bir iş yapacak, ilk önce herkesi kandırdım sanacak ama daha sonra toplum içinde rezil olacak demektir. Yüz kızartacak bir suç işlemek şeklinde değerlendirilir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: