share on:

Merve Hanım Merhaba Rüyanız Hayırlara güzelliklere vesile olsun.

Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr.. Ey Rabbimiz!.. işimizi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir.. AMİN.

your-name merve
Gorulen-Tarih 2018-03-20
RyaGrldZaman
  • Öğle
your-subject Olen birinin yeniden olmesi
your-message Ruyamda anneannem yeni olmus arkasindan cok agliyordum sanki yanima ruhu gelmis diyordum teyzeme aglayarak bizde birgun olucez nasil olcez diyip ahiret sinavini dusunup daha da agliyordum.Kalabalikti cenazede arkadaslarimi gordum yorumu nedir

Merve Hanım rüyanızda Anneannenizi görmeniz hayra alamettir. Öldüğünü arkasından ağladığınızı görmeniz aile içerisinde dua alabilecek güzel şeyler yaptığınıza işaret.

Anne baba duası almak ve bu duanın bereketi ile güzel şeylerle karşılaşabileceğinizi de söylemek isterim.

Ölümle ilgili görülen rüyalar hayra yorumlanır. Çünkü ölüm bir son değildir yepyeni bir başlangıçtır. Yanına sanki ruhu gelmiş ve teyzeniz ağlayarak geleceğinizi ölümü ve ötesini düşünmek çok hayırlı şeylere işaret.

Ruhu sizin yanındaymış gibi olması aldığını duaların bereketini göreceğinize yorumlanabilir.

Sorugulamalarınız çok güzel çünkü ömrümüzü değerlendirmek için bilinçli olmak lazım. Ölümün farkında olmak lazım bu bilinci elde edebilen ona göre dikkatli yaşar.

Bu aynı zamanda iyi bir insan olup herkesin duasını alabilmek kalabalık ortamda insanlara örnek olabilecek güzel davranışlarınızla takdir edileceğinizede işaret.

Hakkınızda Hayırlı şeylerin olması dileğiyle.

 

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Atlar Görmek Atlara Binmek - ( Emre Bey ) başlıklı Rüya Tabiri At sürmek, Ata binmek ve Atın koştuğunu görmek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: