Ölmüş Dedesini Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Ölmüş Dedesini Görmek

Rüyamızda ölmüş dedesini görmek, kişinin dedesi için dua etmesi gerektiğine ve mezarını ziyaret etmesi gerektiğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada ölmüş birini canlı olarak görmek, sevilen bir kişinin geleceğine ve misafir olarak ağırlayacağınız bir kalabalığa işarettir. Rüyamızda ölmüş olan dedenizi temiz kıyafetler içinde görmeniz, ahiretteki mekânın iyi olduğuna, pis kıyafetler içinde görmeniz ise kaybetmiş olduğunuz sevdikleriniz için daha çok hayır işlemeniz ve dua etmeniz gerektiğine yorumlanmaktadır.

Rüyamızda Dede Görmek

Rüyamızda dede görmek, hayata dair beklentilerinizin gerçekleşeceğine ve sevindirici bir bebek haberi alacağınıza işaret eder. Rüyamızda dede görmek bazen uzun ve sağlıklı bir ömre de işaret ederken, bazen de geçirilen hastalıktan sonra şifa bulmaya da delalet etmektedir. Rüyamızda dedenize sarıldığınızı görmeniz, bir yakınınızdan iyi bir haber alacağınıza ve aldığınız habere çok sevineceğinize yorumlanmaktadır. Şayet rüyanızda dedenizi öptüyseniz, etrafınızda sevilen ve sayılan bir insan olduğunuza, yardıma ihtiyacınız olduğunda birçok kişinin yardımınıza koşacağına işarettir. Kendinizi dede olarak görmeniz ise, bol kazançlı ve refah günlerin sizi beklediğine, uzun ömürlü olacağınıza yorumlanır.

Rüyamızda Ölmüş Akraba Görmek

Ölmüş olan bir akrabanızı rüyanızda görmeniz, şansınızın her konuda artacağına, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine delalet eder. Rüyamızda ölmüş akrabanızı sizinle konuşken görmeniz ise, sevinilecek haberlerin alınacağına alamet eder.

Rüyamızda Ölmüş Dedenin Dirildiğini Görmek

Rüyamızda ölmüş dedenin dirildiğini görmek, karşı karşıya kalacağınız bir düşmanlığa işaret etmektedir. Maruz kalacağınız kötü bir iftira olarak yorumlanan bu rüya aynı zamanda kişinin arkadaş ve dost çevresinin de gözden geçirmesi gerektiğine, en yakınındaki kişilerden zarar gelebileceğine delalet etmektedir. Rüyamızda ölmüş dedenin dirildiğini görmek kimi zaman size karşı yapılan haksızlıkları fark edip daha sonra affedeceğinize de yorumlanmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

En Sık Arananlar:

2 Yorum

  1. Ruyamda kucukken oturduğumuz eve gidiyorum Bi odada dedem oluyor güler yüzlü ben sıkıntımı anlatıyorum bana para verdiğini düşünüyorum.ama verip vermediğini hatırlamıyorum Ruyanın icinde aynı yere tekrar gidiyorum orası kuaför salonu burada öyle Bi dedenin olmadığını söylüyorlar onlara uzun uzun anlatıyorum olanları Hayır olsun inşallah

  2. Merhaba,

    Her iki dedemde ben cok küçükken ölmüşler ve ben ikisinide hayal meyal hatırliyorum.
    Rüyamda 1980. Yılına gidiyoruz babamla (ben 1989 doğumluyum). Orda ilk önce annemin babasıyla karşılaşıyorum, sarılıyorum, opuyorum onu, dede özlemimi gidermeye çalışıyorum. Üçümüzde gülüyoruz, neseliyiz. Dedem bana diyor ” neneme söýle beni düşünmesin, yanıma gelmeye acele etmesin, ben burada çok iyiyim”.
    Sonra babamın babası geliyor karşıdan ( kalp krizi vefatı), babama diyorum ” hemen torunu olduğumu söylemeyelim, kriz geçirmesin, kalbi var”. Yanımıza gelince deden biraz soğuk, çekingen, “bu kim” diye soruyor beni. Babam ” o senin yakının”, ben” ben senin akrabanım” diyorum ve sarılıyorum dedeme, sonra ” ben senin torununum” diyorum. Dedem “oyle mi” deyip çekingen duruyor. Ama diğer dedem coo sevinçliydi ve sevecendi, babamın babası ise çekingendi, şaşkındı sanki….

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: