Osurmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Osurmak

Rüyamızda osurmak, hoş olmayan davranışlarda bulunmaya, dedikodu yapmaya, arkadan iş çevirmeye ve ekmeğine haram karıştırmaya diye yorumlanabilir. Rüya sahibi, hak etmediği şekilde kazanç elde edecek, doğru yoldan sapacak ve ahiret hayatını unutacak demektir. Rüyamızda osurmak bir tek bu şekilde tabir edilmez. Aynı zamanda rüya sahibi için sıkıntıları, zorlukları ve sorunları aşıp, tatsız meseleleri tatlılıya bağlamayı başaracağına diye yorumlanabilir. Bazı rüya tabirlerine göre, rüyada osurmak hastalıklardan kurtulup şifa bulmak manalarına gelir.

Rüyamızda Osurduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda osurduğunu gören kişi herkesten gizli, saklı bir iş yapmaya çalışıyor demektir. Yani rüya sahibi için saman altından su yürüten deyimi kullanılır. Aynı zamanda sıkıntıların ve dertlerin son bulması şeklinde diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Birinin Osurduğunu Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda birinin osurduğunu görmek üzülmeye ve hayal kırıklığı yaşamaya delalet eder. Rüya sahibi çok güvendiği bir kişi tarafından sırtından bıçaklanacak ve bu dost kazığını hayatı boyunca unutamayacak demektir.

Rüyamızda Sesli Osurmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında sesli osurduğunu gören kişi toplumda hoş karşılanmayacak, kendisini küçük düşürecek bir davranışta bulunacak diye yorumlanır. Rüya sahibinin bu çirkin davranışından sonra toplum kendisini dışlayacak ve bundan sonra topluluk içinde istemeyecektir.

Rüyamızda Sessiz Osurmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında ses çıkarmadan osurduğunu gören kişi büyük bir yanılgıya ya da hataya düşerek, sonradan kederlenebilir diye yorumlanırken bir yanda da maddi anlamda ferahlık yaşayacak diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Gaz Çıkarmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kaz çıkarmak rüya sahibinin söylemek isteyip de söyleyemediği, anlatmak isteyip de anlatamadığı sırlarını açmaya karar vermesine işaret eder. Bu yük artık fazla ağır gelmeye başlamış demektir.

Rüyamızda Yellenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda yellenmek vesveseci, fevri davranan ve ortalığı karıştıran bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi sözüne güvenilmeyen kişidir.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: