Palyaço Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Palyaço Görmek

Rüyamızda palyaço görmek, dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını, üzüntülerini ve kederini içine atan, kimseye içini açmayan, her şeyi kendi kendiyle yaşayan ve dışarıya hiçbir şey belli etmeyen bir kişi ile diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin çektiği cefaya, zahmete ve çileye rağmen, soranlara her şeyin kusursuz olduğunu söyleyen ya da hayatının alt üst olmuş olmasına rağmen sanki her şey yolunda gidiyormuş gibi davranan kimse olduğu yorumu yapılır.

Rüyamızda Palyaço Olmak Ne Anlama Gelir?

Rüyasında kendini palyaço olarak gören kişinin zorlu bir dönem geçireceğine, borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Palyaço Kıyafeti Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda palyaço kıyafeti görmek de benzer şekilde diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin mutlu gibi duran görünüşünün altında aslında ne kadar çok problem yaşadığı ve ne kadar büyük acılar çektiği gerçeği yatmaktadır diye yorumlanır.

Rüyamızda Kukla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda kukla görmek, rüya sahibinin alay konusu olacağı ve başkalarının kendisi ile eğleneceği bazı olaylara karışacağına diye yorumlanabilir. Kişi, çevresindeki bazı kimseler tarafından iyi niyeti nedeniyle kaba bir tabirle enayi yerine konacaktır diye yorumlanır.

Rüyamızda Maskot Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda maskot görmek, rüyayı gören kişinin canın sıkılmasına ve moralinin bozulmasına neden olacak bazı olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibi huzursuz olacağı günler geçirecek ve neşesi bir süre yerine gelmeyecek demektir.

Rüyamızda Oyuncak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda oyuncak görmek, rüya sahibinin içinde hiç kötülük, kin, haset ve hile olmadığına, fesat, dedikodu ve art niyet nedir bilmediğine işaret eder. Barış ve sevgi yanlısı olduğuna herkesi içten duygularla kucakladığına, kapısına gelen ve zor durumda olan kişilerin yarısını sarmak için de elinden geleni yapacak kadar iyilik sever olduğuna yorulur.

Bir önceki yazımız olan Kırmızı Elma Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: