Papatya Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Papatya Görmek

Rüyamızda papatya görmek çok hayırlıdır. Mutluluk verecek olaylara, sakinliğe, huzura, sükûnete, barışa, sevgiye, iyi niyetlere ve iyi düşüncelere delalet eder. Rüyasında papatya gören kişinin çevresinde ve hayatında müjdeli ve güzel olaylar yaşanacaktır. Papatya, yumuşak huylu, iyi kalpli, sevecen, herkesin iyiliğini düşünen kişiler manalarına gelir. Rüyamızda papatya gören kişi Allah katında da hayırlı ve makbul bir kul olarak ifade edilir.

Rüyamızda Papatya Tacı Takmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin hayalinde canlandırdığı mutlu ve huzurlu yuvadır.

Rüyamızda Papatya Ekmek Ne Anlama Gelir?

Kişinin gerçekleştirmek istedikleri idealleri ve hedefleridir. Ayrıca rüyada papatya ektiğini gören kişinin içinde bulunduğu meşakkatli durumdan da kısa sürede kurtulacağı, güzel ve mutlu günler yaşayacağı yorumu yapılır.

Rüyamızda Papatya Toplamak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda papatya topladığını gören kişi kendisi için hayırlı olacak ve kendisine uğur getirecek bir olay yaşayacak ve sonu da aydınlık olacak demektir. Bazı rüya tabirleri rüyada papatya topladığını gören kişinin âşık olacağına dair yorum yapmaktadır.

Rüyamızda Papatya Koklamak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin zor günlerinde sırtını yaslayacağı ve omzunda ağlayarak en mahrem sırlarını açacağı, çekinmeden gözyaşlarını akıtabileceği dostlar ve arkadaşlar edineceği tabiri yapılır.

Rüyamızda Papatya Vermek Ne Anlama Gelir?

Bir gönül ilişkisine delalet eder. Rüyasında birine papatya verdiğini gören kişinin aklında karşı cinsten biri vardır. Rüya sahibi sürekli onu düşünüyor ve onu hayal ediyor demektir. Platonik bir aşk manalarına gelir.

Rüyamızda Papatya Falı Bakmak Ne Anlama Gelir?

İki türlü diye yorumlanabilir. Rüya sahibinin mazide kalan bir gönül ilişkisini unutamadığı ve hala o kişiyi düşündüğü şeklinde yorumlanırken öte yandan da rüya sahibinin olmasını çok arzuladığı bir dileği olduğu yorumu yapılır.

Rüyamızda Papatya Almak Ne Anlama Gelir?

Gönüllerdeki buzların erimesi, ayrı olan kişilerin kavuşması, düşmanların el sıkışıp dost olması ve birbirine sarılması yönünde diye yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: