Parfüm Sıkmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Parfüm Sıkmak

Rüyamızda parfüm sıkmak, uzun zamandan beri aynı şeyler işe uğraşan, senelerdir aynı işte çalışan ve aynı evde oturan rüya sahibinin, hayatı ile ilgili olarak çok büyük bir değişikliğe gideceğine, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, yeni insanlar ile tanışıp yeni yerler gezeceğine, yaptığı işlerle adından söz ettirip çok daha büyük projeler gerçekleştireceğine ve yeni hayatında çok daha mutlu olup hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret eder.

Rüyamızda Parfüm Sıktığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda parfüm sıkmak ile aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin, her zaman aynı hayatı yaşamaktan sıkıldığına, hayatını değiştirmek için büyük ve kararlı adımlar atacağına, eski hayatının neredeyse tam tersi bir hayat seçeceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına alamet eder.

Rüyamızda Parfüm Sıkıldığını Görmek Ne Anlama Gelir?

İş hayatında çok farklı bir yol izleyen ve kendisine yeni bir hayat kuran rüya sahibinin, birlikte olduğu kişinin, çok istemesi üzerine yeniden bir değişikliğe gideceğine, bu sayede çok daha iyi bir hayata sahip olacağına ve mutlu olacağına yorulur.

Rüyamızda Üzerine Parfüm Sıkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, yeni arayışlar içine girdiği hayatında çok büyük değişiklikler yapacağına, bu değişikliklere önce kendisinden başlayacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, yeni bir iş bulacağına ve yeni yerlerde gezip eğleneceğine delalet eder.

Rüyamızda Birine Parfüm Sıkmak Ne Anlama Gelir?

Aile hayatında ya da sosyal hayatta çok sevilen birisinin, kendisini ve hayatını değiştirmek için rüyayı gören kişiden yardım isteyeceğine, rüya sahibinin de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına ve her türlü desteği sunacağına yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: