Patlama Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Patlama Görmek

Rüyamızda patlama görmek, televizyon, gazete ve dergi haberlerine konu olacak türden bir olayın cereyan etmesine ve bunu herkesin öğrenmesine diye yorumlanabilir. Patlama, bir tek kişiyi yani sadece rüya sahibini değil bazen sadece bölge halkını bazen de ülke halkını ilgilendiren bazı sosyal, ekonomik, siyasal ya da sanatsal konularla ilgili olumlu ya da olumsuz gelişmelerin olacağına işaret eder.

Rüyamızda Patlama Sesi Duymak Ne Anlama Gelir?

Patlama ile benzer şekilde diye yorumlanabilir. Çok önemli bir bilgiyi öğrenmeye ya da büyük ve ses getirecek bir haber almaya işaret eder. Bu haber ya da bilgi bazen doğru da olabilir yalan da, kişilerde mutluluğa da neden olabilir, üzüntü ve hayal kırıklığına da. Bu, rüyanın görülme şekline bağlı olarak değişir.

Rüyamızda Bomba Patlaması Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin hazırlıksız olarak yakalanacağı bir olayın yaşanmasına ya da hiç beklemediği ve hazır olmadığı bir dönemde çok hayırlı olacağı bir ortaklık teklifi almasına ve çok şaşırmasına işaret eder. Bazen de rüya sahibini şok edecek bir şey öğrenmesine diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Balon Patlaması Ne Anlama Gelir?

Rüyasında balonun patladığını gören kişi, işinden olur diye yorumlanır. Rüya sahibini borç içinde, parasız ve çok sıkıntılı günler bekliyor demektir.

Rüyamızda Lastik Patlaması Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin bazı sorunlar yaşayacağına, kavgaya, gürültüye ve ağız dalaşına diye yorumlanabilir. Kişiyi çok karmaşık ve bazen de çözümsüz gibi duran sorunların yaşanacağı günler bekliyordur.

Rüyamızda Silah Patlaması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda silah patlaması pek de iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüya sahibi için uğursuzluk manalarına gelir. Musibet, şansızlık ve huzursuzluk şeklinde ifade edilirken bir yandan da hiç umulmadık olayların yaşanmasına ya da sözlerin işitilmesine işaret eder. Kişinin hayatında ansızın meydana gelecek değişiklikler olarak da yorumlanabilir.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: