Polisten Kaçmak

PAYLAŞ:

Rüyamızda Polisten Kaçmak

Rüyamızda polisten kaçmak, rüya sahibinin, içine düşeceği ve uzun süre boyunca aklından çıkaramayacağı bir olay yüzünden sıkıntıya gireceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, yasalara aykırı bir harekette bulunduğuna yani bir suç işlediğine ve bu suçun ortaya çıkmasından ötürü tedirgin olduğuna ve endişe ettiğine yorulur.

Rüyamızda Polisten Saklanmak Ne Anlama Gelir?

İş hayatında yapılan atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına ve girilen her işte başarı sağlanacağına delalet eder. Aynı zamanda, iş başarısının aile hayatına da yansıyacağına ve bu şekilde aile bireyleri arasında sevgi ve saygının daha da artacağına alamet edilir.

Rüyamızda Polisten Korkmak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin, yaşam içerisinde ister istemez birşeylere üzüldüğüne, yaşadığı ve gördüğü bazı şeyleri kendisine dert edindiğine ve bu yüzden sık sık endişeye ve sıkıntıya düştüğüne ancak bu endişenin ve sıkıntının dert edilen şeylerin düzelmesi ile ortadan kalkacağına ve rüyayı gören kişinin ferahlığa çıkacağına ve kalben rahata ereceğine yorumlanır.

Rüyamızda Polise Yakalanmak Ne Anlama Gelir?

Sıkıntılı zamanlar geçiren rüya sahibinin, aydınlığa çıkacağına, iş hayatında ve aile hayatında huzurlu günler göreceğine ve dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına delalet eder.

Rüyamızda Arabayla Polisten Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında sıkıntıya düşmemek için kendisine her zaman destek olan ailesinden yardım alacağına ve bu şekilde yaşayacağı tatsız olayların önüne geçeceğine işaret eder.

Rüyamızda Sivil Polisten Kaçmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda polisten kaçmakla aynı anlama gelmektedir. Rüya sahibinin, işlediği bir suçun ortaya çıkmasından ötürü çok büyük endişe duyup sıkıntı çektiğine yorulur.

Rüyamızda Polisten Kaçıp Saklanmak Ne Anlama Gelir?

Rüyayı gören kişinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan kurtulup yeni atılımlar yapacağına tabir eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: