Porselen Görmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Porselen Görmek

Rüyamızda porselen görmek, rüya sahibinin kendisi için isabetli olacak adımlar atacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde hayırlı, vefalı ve güzel insanlar olacağına, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine alamet eder.

Rüyamızda Beyaz Porselen Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda beyaz porselen görmek, gerçek dostlara ve onlarla geçirilecek keyifli ve huzurlu zamanlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çevresinin hep kalabalık olduğuna ve bu kalabalığın kardeşten öte kimselerden oluştuğuna yorulur.

Rüyamızda Porselen Eşya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda porselen eşya görmek, şans manalarına gelir. Kazadan ve beladan uzak olmaya, hayallere ve arzulara kavuşmaya, kötü günleri arkada bırakmaya ve geleceğin güzel olacağı ile ilgili olarak umutlanmaya işaret eder.

Rüyamızda Porselen Eşya Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda porselen eşya almak, büyük şans manalarına gelir. Rüyayı gören kişinin çok başarılı ve mutlu olacağına ve elini attığı her işin altından alnının akı ve Allah’ın izniyle çıkacağına ve hayatının da, işlerinin de yolunda gideceğine alamet eder.

Rüyamızda Porselen Kırılması Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda porselen kırılması, müjdeli haber, mutluluk ve heyecan verici söz olarak ifade edilir. Rüya sahibinin hayırlı, iyi ve güzel olanla karşılaşacağına, tüm sıkıntılarını ve dertlerini geride bırakacağına diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Porselen Tabak Kırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda porselen tabak kırmak, rüyayı gören kişinin yanlış ya da kulaktan dolma laflar konuşacağına ve bunun da birilerine dokunacağına ve onları inciteceğine işaret eder. Rüya sahibinin bu davranışı nedeniyle birilerini kendine küstüreceği ile açıklanır.

Rüyamızda Hediye Porselen Almak Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda hediye porselen almak, iyi, güzel ve temiz niyetlere delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: