Rakı İçmek

PAYLAŞ:

Rüyamızda Rakı İçmek

Rüyamızda rakı içmek hak yolundan ayrılmaya, kötü yollara sapmaya, günah işlemeye, gıybet etmeye, ortalığı karıştırmaya, günah almaya, kötü düşünmeye, art niyetli olmaya, helal olan şeylerden uzaklaşıp harama yaklaşmaya delalet eder. Rüyamızda rakı içmek aynı zamanda büyük maddi kayıplara, sıkıntılı ve zor günlere, darlık çekmeye, sağlık sorunları yaşamaya, sevdiklerinden ayrılmaya, arkadaşlar ve dostlarla çatışmaya düşmeye yorulur. Rakı içen kişinin rızkı kesilir, geçim sıkıntısına düşer ve cebi boş kalır diye diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Rakı Sofrası Görmek Ne Anlama Gelir?

Art niyetli, helal olmayan bir iş için aynı amacı gerçekleştirme arzusunda olan kişilerin bir araya gelmesine delalet eder.

Rüyamızda Rakı Şişesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rakı şişesi kötü niyetleri ve kötü düşünceleri sembolize eder.

Rüyamızda Sek Rakı İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sek rakı içtiğini gören kişinin sabit fikirli, aldığı karardan dönemeyecek, sert mizaçlı ve inatçı biri olduğu yorumu yapılır.

Rüyamızda Rakı Bardağı Görmek Ne Anlama Gelir?

Fitne ve fesat karıştırılarak, başkalarının hakkı çalınarak kazanılmış mal, mülk ve para manalarına gelir. Rüya sahibi mal ve para varlığını başkalarına haksızlık ederek kazanmış demektir.

Rüyamızda İçki Görmek Ne Anlama Gelir?

Dünya malının çokluğuna işaret eder. Fakat bu variyet hayırlı yollardan elde edilmemiş olduğu için sahibine de faydası olmayacak demektir. Yani haydan gelen huya gidecektir.

Rüyamızda Sigara İçmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda sigara içmek kişinin kişisel ilgi alanları ve yapmaktan çok hoşlandığı şeylere işaret eder. Sigara içen kişi bir doğum günü eğlencesine ya da gece kulübündeki bir eğlenceye katılacak ve doyasıya eğlenecek demektir.

Rüyamızda Sigara Söndürmek Ne Anlama Gelir?

Bozulan ve kötüye giden hayata işaret eder. Keyif kaçırıcı, can sıkıcı ve üzülmeye neden olacak olayların yaşanacağına, rüya sahibinin bir süre zor ve kederli günler geçireceği yönünde yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Palyaço Görmek başlıklı Rüya Tabirimizi de okumanızı öneririz.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: