Rüyada ambulans aramak

PAYLAŞ:

Rüyamızda ambulans aramak, hastalanmamak için tedbir almaya, sağlıklı beslenip spor yapmaya, aile içerisinde mutluluğa, bazen de sevinçli haber almaya diye yorumlanabilir. Bazen de rüyada ambulans aramak, çalışma hayatınızda her zaman tedbiri bırakmadığınıza ve başarı yakalamaya diye yorumlanabilir.  Hasta ve yaralıları hastaneye, ilk yardıma müsait olan bir yere veya devamlı ve yeterli tıbbi malzemeye yorumlanabilir. 

Bir önceki Rüya yorumumuz olan Rüyada Çadır Görmek başlıklı Rüya Tabiri çadır, çadır kurmak ve çadır sermek hakkında bilgiler verilmektedir. Acaba ne manaya geliyor diyorsanız inceleyin.

1 Yorum

  1. Rüyamda komşumuzun çocuğu camdan veya balkondan atladı ben tutmaya çalıştım ama tutamadım. Daha sonra öldüğünü düşünürken nabzına bakmak aklıma geldi. Nabzına bakarken birden şiddetli bir şekilde nabız attı ve gözleri açıldı. Bana bakıp gülümsedi. Sonra ailesini çağırmak için bağırdm ama kimse yardıma gelmedi ambulansı aradım. Sonra birden kendimi hastanede doktorun yanında gördüm. Olayı anlattım daha sonra tekrar olay yerinde gördüm kendimi ambulans gelmişti fakat başka bir yere yöneldi. Ondan sonra çocuğu görmedim. Ambulans minibüs gibi bikaç hasta doldurdu benim olduğum yere geldi ve uyandım.

Konu Hakkında Yorum Yap

Paylaş: